מחפשים מוסך מומלץ? השאירו פרטים בטופס והשוו מחירים

זגגות רכב

שירות של זגגות רכב מתייחס אמנם לתהליך של התקנה, החלפה או תיקון השמשות והחלונות של המכונית, אבל למעשה, זגגי רכב עוסקים גם במתן שירותים נוספים. רגע לפני שאתם מבקרים זגג רכב מומלץ לתיקון או החלפת חלונות, הנה כל המידע שצריך בנושא - בחסות איי מוסכים.

שירותי זגגות רכב נפוצים

כאמור, זגגות רכב אמנם כוללת החלפה ותיקון של שמשות וחלונות רכבים, אבל זגגי רכב מומלצים לקבלת שירותים נוספים. לכל זגג רכב יש את סט הכישורים, הכלים והיכולות שלו, כאשר חלק מהזגגים יכולים לספק לכם שירותים בתחומים הבאים:
מנגנוני נעילה: חלק מהזגגים יכולים להחליף ולתקן מנגנוני נעילה של רכבים.

 • חלונות חשמל: חלק מזגגי הרכב יודעים להחליף ולתקן חלונות חשמל לרכבים.
   
 • מראות חשמליות: ישנם זגגים מומלצים להחלפה ותיקון של מנגנוני מראות חשמל.
   
 • גג שמש: רוב הזגגים אמורים להיות מסוגלים לתקן ולהחליף "סאן רוף".

 

זגגות לרכב

מה עוד כולל שירות זגגות רכב?

אם עד כה דיברנו על התקנה ותיקון של מראות חשמל, מנגנוני נעילה וחלונות רכב, הרי שחלק מהזגגים מתמחים גם במיגון רכבים. לדוגמה, מיגון רכב מאבנים עבור תושבי יו"ש, ירושלים ובכלל. כמו כן, נושא נוסף המטופל ע"י זגגי רכב הוא הנושא של איטום רכבים.

 

במקרים בהם חודרים מים דרך חלון הרכב או דרך השמשה, חשוב להגיע לזגג כדי להחליף גומיית איטום. יתרה מכך, לעיתים הנזילה יכולה לנבוע כתוצאה מסדקים בשמשות הרכב, מה שמהווה סכנה בטיחותית חמורה, ככה שחשוב להגיע לזגג בכל מקרה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488759

השחרה של חלונות אצל זגג רכב

רגע לפני שמדברים על הכהיה או השחרה של חלונות אצל זגג רכב, חשוב לציין כי החוק בישראל מחמיר לגבי חלונות שחורים של רכבים. על פי החוק מותרת הכהיה של חלונות עד מידה מסוימת, כאשר שירות זה מתבצע באמצעות אחת מהשיטות הבאות:

 1. התקנת ציפוי חלונות רכב (מדבקה).
   
 2. הכהיה של חלונות רכב באמצעות תנור.
   
 3. הכהיה של חלון רכב ע"י לייזר.

בין אם אתם בוחרים בשיטה זו או האחרת, ודאו כי אתם מבצעים את השחרת החלונות בהתאם לכתוב בחוק.

כמה עולה ביקור אצל זגג רכב?

באופן כללי, ביקור אצל זגג רכב יכול לעלות מאות או אלפי שקלים, ואם מדובר בהחלפת גומייה, אז מדובר לעיתים בעשרות שקלים בודדים. עם זאת, בחלק מהרכבים הטיפולים עשויים להיות יקרים יותר, ככה שחשוב לערוך השוואת מחירים בין זגגי רכב מומלצים לסוג העבודה.

 

באתר איי מוסכים אתם יכולים לערוך השוואת מחירים זגגים לרכב, תוך שאתם בודקים ביקורות של לקוחות אחרים ומוודאים שהשירות מהימן בעיניכם. לאחר מחקר שוק של 2 – 3 דקות בממוצע, תחסכו עשרות או מאות שקלים, תלוי מה השירות שתצטרכו.  בצעו כעת השוואת מחירים זגג רכבים – באתר איי מוסכים.

שירותי זגגות רכב לדוגמה

מצאו זגגי רכב לפי אזורך

בעזרת איי מוסכים אפשר למצוא שירותי זגגות רכב בכל חלקי הארץ, לקבל מידע על אזור ספציפי, ניתן לבחור מהפופלריים שברשימה:

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה