מחפשים מוסך מומלץ? השאירו פרטים בטופס והשוו מחירים

החלפת חלון לרכב

אנשי המקצוע הנדרשים עבור החלפת חלונות לרכב הינם זגגים, ליתר דיוק – זגגי רכב. רגע לפני שאתם מגיעים לסדנתו של זגג עבור החלפת חלון לרכב שלכם, אנחנו ממליצים לקרוא את המידע הבא לפניכם כי זה יחסוך לכם בכיס.

פקטורים בבחירת זגגי רכב להחלפת חלון

צריכה להיעשות בהתאם ובכפוף לתקנים בטיחותיים שונים. החל מתקני בטיחות במהלך העבודה ועד לתקני בטיחות הנדרשים לחלונות עצמם, זגג רכב מבצע עבודה המצריכה התחשבות בכמה פקטורים. מעבר לתקני הבטיחות השונים הכרוכה בעבודה, חשוב לקחת בחשבון גם:

  • סוג החלון.
  • מחיר החלפת חלון רכב.
  • עבודות חשמל-רכב הכרוכות בהחלפת החלון.
  • כיצד נקבע מחיר החלפת חלונות ברכבים.
  • כדאי לשקול הזמנת שירות החלפת חלון רכב עד בית הלקוח.

אלו הם הפקטורים העיקריים שמומלץ לקחת בחשבון, אם כי בחלק מהמקרים תידרש גם עבודות תיקון נוספות, כמו למשל במקרים שבהם החלון נשבר עקב תאונה.
 

החלפת חלון לרכב

כמה עולה החלפת חלון רכב, וכיצד נקבע המחיר?

מחיר החלפת חלון רכב נקבע על פי מספר גורמים, אבל החשובים ביניהם הם סוג החלון, גודלו ומשקלו, החברה המייצרת את החלון, ואם אתם מזמינים שירות החלפת חלון רכב בבית הלקוח – גם מרחק הנסיעה של הזגג עד אליכם. אלו הם המחירים המומלצים על ידי פורטל 'איי מוסכים':


מחיר החלפת חלון לרכב בממוצע

מחיר החלפת חלון לרכב בממוצע: 600 ₪

טווח מחיר גבוה 800 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

כיצד למצוא זגג רכב מקצועי להחלפת חלון?

כדי למצוא זגג רכב מקצועי להחלפת חלון רכב או תיקונו, תוכלו לנקוט בשיטות הקלאסיות כמו פנייה לחברים, או מצד שני, להתקדם למאה ה-21 ולערוך השוואת מחירים להחלפת חלון רכב. השוואת מחירים בין זגגי רכב עד הבית יכולה לחסוך עשרות שקלים בכיס, ולכן חשוב שלא תוותרו על זכותכם הצרכנית להקל על הכיס. בסופו של דבר, כל זגג גובה בצורה שונה על החלפת חלונות לרכב, ככה שברוב המקרים מחיר החלפת חלון לרכב ישתנה בין הזגגים השונים. אל תלכו על ההצעה הראשונה שאתם נתקלים בה, אלא בצעו מחקר שוק מתאים.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488759

על מה להקפיד בבחירת זגג החלפת חלונות רכבים?

כאשר אתם בוחרים זגג רכב למטרת החלפת חלונות או תיקוני חלונות חשמל, חשוב להקפיד על בחירת איש מקצוע מיומן וכזה שמכיר ספציפית את סוג הרכב שלכם. לצורך העניין, אם יש בבעלותכם רכב יוקרה אשר דורש עבודה מורכב ויקרה יותר, בחרו זגג שבעבר התנסה עם סוג הרכב שלכם. על אותו משקל, אם אתם צריכים זגג למשאית, אוטובוס או כלי כבד אחר, הקפידו לוודא שלזגג יש את הניסיון הנדרש לטפל בכם. כמו כן, זכרו כי על רוב העבודות הזגג אמור לתת לכם אחריות על העבודה. לסיכום, נסיים בכך שנזכיר כי מחירי החלפת חלון רכב עד הבית יכולים להשתנות בין זגג אחד לאחר. לכן, חשוב להשוות מחירים לפני שאתם מזמינים שירות.