מחפשים מוסך מומלץ? השאירו פרטים בטופס והשוו מחירים

החלפת שמשה אחורית לרכב

אמנם החלפת שמשה אחורית לרכב יכולה להיות חתיכת פרויקט, אבל אפשר גם לעשות את זה אחרת. אפשר לערוך השוואת מחירים בין זגגי רכב, למצוא את אנשי המקצוע הנכונים ולצאת מהסדנה של הזגג בזול. כיצד? – קראו כאן.

סימנים לכך שצריך להחליף שמשה לרכב

אין בעיה לברר על החלפת שמשה אחורית לרכב מחיר באינטרנט, מה שעשוי להצריך מהלקוחות כמה דקות בלבד ולחסוך להם מאות שקלים בכיס. רגע לפני שמאתרים זגג עבור החלפת שמשה אחורית לרכב, חשוב לקחת בחשבון את הסיבה שבעקבותיה נדרשת החלפת שמשה. למשל, האם נגרם נזק לשמשה וגם לפח הרכב? אם כן, ייתכן שתצטרכו גם תיקון פחחות כדי למנוע נזילות מים וחלודה. בתוך כך, אלו הן הסיבות העיקריות לביקור אצל זגג:

 • שמשה סדוקה, מנופצת או שבורה חלקית.
   
 • חלודה סביב מסגרת השמשה ברכב.
   
 • גומיות שמשה בלויות או רקובות המובילות לנזילת מים.
   
 • שמשה שרוטה המצריכה החלקה, שיוף וליטוש באמצעות מכונה מיוחדת.

מתי צריך להחליף שמשת רכב?

כאשר רוצים לברר לגבי החלפת שמשה אחורית לרכב מחיר, חשוב לברר מה בדיוק מצריכה עבודת הזגג. אם מדובר בשבר, ניפוץ או סדקים בשמשת הרכב, הרי שמשרד התחבורה מחייב בחוק להחליף את השמשה ולא לתקן אותה. אם מדובר על שריטות על גבי השמשה בלבד, ניתן לפתור את הבעיה הזאת באמצעות מכונות ליטוש מיוחדות. במקרים אלו לא יהיה צורך להחליף את שמשת הרכב, אלא רק ללטש אותה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488759

החלפת שמשה אחורית לרכב מחיר – כמה עולה?

אם אתם שואלים לגבי החלפת שמשה אחורית לרכב מחיר, אז מחיר החלפת שמשה אחורית לרכב יכול לנוע בין מאות שקלים או בין אלפי שקלים. זאת, בהתאם לסוג השמשה שאתם בוחרים להתקין ברכב שלכם:

 1. שמשה מקורית המיוצרת ע"י חברת הרכב.
   
 2. שמשה חלופית המיוצרת במפעל שאינו מפעל הרכב.

מחיר השמשות המקוריות עשוי לנוע בין כ-1,000 – 5,000 ₪ ומעלה, תלוי בסוג הרכב ובסוג השמשה.

 

מחיר החלפת שמשה אחורית לרכב בממוצע

מחיר החלפת שמשה אחורית לרכב בממוצע: 3000 ₪

טווח מחיר גבוה 5000 ₪

טווח מחיר נמוך 1000 ₪

כיצד להוזיל עלויות החלפת שמשה לרכב?

על מנת להוזיל עלויות החלפת שמשה לרכב, כדאי לבדוק את האופציה של שמשות רכב משומשות. המשומשות עשויות לעלות מאות שקלים בודדים, אבל חשוב לוודא שהן תקינות ושאינן סדוקות. אם לזגג אין שמשות משומשות, אפשר להתקשר למגרשי החלפים ולברר לגבי עלויות שם. הפערים עשויים להיות משמעותיים, ככה שזה שווה כמה דקות מזמנכם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488759

השוואת מחירים בין זגגי רכב – איי מוסכים

בין אם אתם צריכים זגג רכב מתוך סיבה זו או אחרת, השוואת מחירים בין זגגים היא קריטית והכרחית למציאת איש המקצוע המדויק לכם ביותר. מלבד הוזלת עלויות, השוואת מחירים מאפשרת לכם לסקור חוות דעת וביקורות, מה שיעזור לכם בבחירת אנשי מקצוע מומלצים על פי דעת רבים. אם השוואת מחירים תוכל לחסוך לכם כ-15% בממוצע על העבודה, מה טוב.  בצעו כעת השוואת מחירים זגגי רכב – באתר איי מוסכים.