מחפשים מוסך מומלץ? השאירו פרטים בטופס והשוו מחירים

זגגות רכב בכפר סבא

כאשר מחפשים סדנת זגגות לרכב בכפר סבא, ישנה האפשרות להגיע לסדנת זגגות של זגג עצמאי, או לחילופין, להגיע למוסך עם מחלקת זגגות רכב בכפר סבא. כך או כך, ריכזנו עבורכם מידע שיעזור לכם לחסוך עלויות ולמצוא את הזגג הכי מקצועי בכ"ס.

כמה מילים על תפקיד זגג לרכב בכפר סבא

מה יותר מרגיז מאשר להתעורר בבוקר, לרדת לחניה ולגלות שמשה סדוקה? על פי החוק בישראל, אסור לנסוע עם שמשות סדוקות ברכב, כמו גם חשוב לציין כי הרכב לא יכול לעבור טסט עם סדק בשמשה. בשלב הזה אנחנו נתחיל לחפש זגג רכב בכפר סבא עם כישורים לעשות את העבודה כמה שיותר בהקדם.

 

בהקשר הזה של הדברים שווה לציין את הדבר הבא - זגגות לרכב בכפר סבא מתחלקת לכמה קטגוריות עבודה שונות, ולא כל הזגגים מתמחים בכל סוגי עבודות הזגגות. לצורך העניין, לא כל זגג מתמחה בהחלפה או תיקון של סאנרוף או שמשות מחוסמות.

 

זגג רכב בכפר סבא

מחיר עבודות זגגות לרכב בכפר סבא

כאשר מדברים על מחיר עבודות זגגות לרכב בכפר סבא, באותה הנשימה יש למנות את התקלות הנפוצות אשר מצריכות זגגים. יש לציין, המחירים הנ"ל מוגשים כהמלצה בלבד מטעמנו. בשטח, כלומר הלכה למעשה, המחירים משתנים בהתאם לסוג הזכוכית והמשקל שלה, סוג הרכב וגורמים אחרים.

מחיר לעבודות זגגות בכפר סבא

זגג רכב עד הבית לתיקון חלון

400 - 550 ש"ח
החלפת מנוע של חלון חשמלי בבית הלקוח

550 - 750 ש"ח
זגגי רכב בכפר סבא עד הבית להחלפת חלון

550 - 650 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

עבודות עבורן זגג רכב מומלץ בכפר סבא

זגג רכב מומלץ בכפר סבא עבור מגוון עבודות זגגות שונות, ואת הבסיסיות שבהן כולנו מכירים – החלפת שמשת קדמית ברכב או שמשה אחורית. מעבר לעבודות אלו, זגג רכב יכול להתמחות גם בהתקנה, תיקון וחידוש של מראות ידניות ומראות חשמל, חלונות צד, התקנת שמשות משוריינות נגד זריקת אבנים ועוד.

 

באופן כללי, זגג רכב בכפר סבא צריך להחזיק בניסיון עם סוגים שונים של זכוכיות, כולל זכוכית מחוסמת, זכוכית מבודדת או זכוכית אקוסטית. כמו כן, במקרים רבים הזגג צריך גם להיות בעל ידע בחשמל, מכיוון שחלונות רכבים בימינו פועלים באמצעות מנועים חשמליים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488759

לסיכום, כמה מילים על מציאת זגג מומלץ בכ"ס

בין אם אתם צריכים זגג רכב בכפר סבא עבור חלון שאינו נפתח או ננעל, בגלל חלון שבור או מכל סיבה אחרת, חשוב למצוא סדנה מתאימה עבור זגגות לרכב בכפר סבא. זגג רכב מומלץ בכפר סבא עבור מגוון עבודות אשר משתנות בהתאם לצרכים, כך שכלל האצבע כאן הוא לזכור למצוא את הזגג שמכיר את סוג הרכב שלכם.

 

כדי לקבל את המידע המדויק ביותר, וגם הצעת מחיר קונקרטית, חשוב לערוך השוואת מחירי עבודות זגגות לרכב בכפר סבא. לאחר שתקבלו כ-2 – 3 הצעות מחירים מאת זגגים בכ"ס, תוכלו לבחור ביניהם את מי שהכי נראה לכם. אם תתעקשו להיות צרכנים חכמים, וטוב שתפעלו כך, ההמלצה האחרונה שלנו אליכם היא לבקש את רשימת הלקוחות של הזגג. אלו יוכלו להמליץ לכם על שירותיו.