מחפשים מוסך מומלץ? השאירו פרטים בטופס והשוו מחירים

זגגות רכב ברמת גן

זגגי רכב ברמת גן מציעים סוגי שירותים שונים, כאשר חלק מהם עוסקים בהתקנת חלונות סטנדרטיים, שמשות, אחרים בהתקנת חלונות מחוסמים, משוריינים ועוד. קראו כאן כדי למצוא את הזגג הנכון.

איך למצוא סדנת זגגות לרכב ברמת גן?

אם אתם מחפשים עבודות זגגות רכב ברמת גן, זה אומר שאתם תרים אחר אנשי מקצוע שלא יגרמו לנזקים מיותרים, שלא יגבו מחירים גבוהים מאלו הנהוגים בשוק, ובסופו של דבר, שיבצעו את העבודה כראוי. כיצד מוצאים זגג רכב ברמת גן שהוא לא רק מקצועי, אלא גם זול במחיריו? יש מס' דרכים לגשת לכך. הנה 3 אפשרויות הכי נפוצות:

 • השוואת מחירים: מחירי זגג רכב ברמת גן משתנים בהתאם לרמת הניסיון והמומחיות של הזגג, כאשר את המחירים האלו מומלץ להשוות ולקבל הצעות מחיר שונות.
   
 • המלצות מחברים: זו תמיד אופציה מצוינת, אבל לא תמיד קל לאתר אנשים שהסתייעו בזגגי רכב. לכן, השוואת מחירים בין זגגים לרכב ברמת גן, תמיד תהיה עדיפה.
   
 • לשאול את המוסך: תמיד אפשר להרים טלפון למוסכניק שלכם כדי לברר אם הוא יכול להמליץ על סדנאות זגגות לרכב ברמת גן.
   

זגג רכב ברמת גן

ממה מורכב מחיר עבודות זגגות לרכב ברמת גן?

בעוד כי מחיר עבודות זגגות לרכב ברמת גן נקבע לפי סוגי השמשות, המחיר יקבע גם ע"פ סוג הרכב והמנגנונים אשר מחוברים לשמשות. לדוגמה, ברוב המכוניות חלונות הרכב מחוברים למנגנוני נעילה מרכזית ולמנגנוני חלונות החשמל (למעט רכבים ישנים). ככל שמערכות אלו מורכבות יותר לפירוק והרכבה, כך מחיר הזגג יהיה בהתאם. כמו כן, יש לקחת בחשבון כי עבודות מסוימות יהיו יותר יקרות מאחרות. למשל, עבודות זגגות ברמת גן עבור סאנרוף (חלון שמש בגג). מלבד שתיקון סאנרוף יהיה יקר יותר מעבודות זגגות רכב אחרות, התיקון גם יהיה יותר מורכב בד"כ. לכן, מחיר עבודת סאנרוף בד"כ יהיה גבוה יותר מעבודה סטנדרטית כגון החלפת שמשה קדמית או אחורית.

כמה עולה זגג רכב מומלץ ברמת גן?

מחיר זגג רכב מומלץ ברמת גן יכול לנוע בין כ-200 – 650 ₪ ומעלה, כאשר אלו הן עבודות הזגגות הנפוצות ביותר:

 


מחירון זגגות רכב ברמת גן

החלפת שמשת רכב

לעבודה בלבד, לא כולל את מחיר השמשה.


200 - 500 ש"ח
החלפת זכוכית סאנרוף

כולל את העבודה ואת מחיר הזכוכית.


2,000 - 5,000 ש"ח
החלפת חלון רכב

לעבודה בלבד, לא כולל את מחיר החלון


80 - 200 ש"ח
מיגון רכבים נגד אבנים

לעבודת מיגון הכוללת חלונות פוליקרבונט


5,000 - 8,000 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

לסיכום, כמה מילים על איי מוסכים – חיסכון עד 37%!

לסיכומו של דבר, לא מורכב מאוד לאתר זגג רכב ברמת גן, אבל כן חשוב לאתר סדנת זגגות לרכב ברמת גן שיש לה ניסיון עם סוג הרכב והחלון השמשה שלכם. אם אתם עדיין בלי זגג, תוכלו כעת לערוך השוואת מחירים בין זגגי רכב מומלצים בר"ג, לברר מראש מחיר עבודות זגגות לרכב ברמת גן ולבחור באנשי המקצוע הנכונים. באתר איי מוסכים, תוכלו למצוא זגגי רכב ברמת גן המתמחים בכל סוגי הרכבים, כאשר כל איש מקצוע מספק גם אחריות על עבודתו. בהצלחה