מחפשים מוסך מומלץ? השאירו פרטים בטופס והשוו מחירים

זגגות רכב ברעננה

בעוד שישנם זגגי רכב ברעננה המתמחים רק בהחלפת שמשות ותיקון סדקים בהן, זגגים ברעננה עשויים להתמחות גם בהחלפת מנגנונים של חלונות חשמל, מנגנוני נעילה ועוד. כיצד מוצאים את איש המקצוע הנכון לסיטואציה? – קראו פה.

מהו תפקידו של זגג רכב ברעננה?

זגג רכב ברעננה הוא איש מקצוע שמתעסק בכל מה שקשור להתקנת חלונות הרכב, כולל תיקוני סדקים ואפילו התקנת שמשות מחוסמות לרכבים משוריינים. החל מהתקנתם, דרך תיקונם וכלה בשיפורם או שיפור המיגון שלהם, זגג רכב יכול לבצע את העבודות השונות המצריכות כישורים וציוד בהתאם. בתוך כך, התקנת שמשות חדשות לרכב, לרבות שמשות קדמיות, שמשות אחוריות או שמשות צדדיות, הן עבודות התקנה שרוב הזגגים מבצעים. אבל, תיקונים או התקנות של חלונות גג (סאנרוף) הן עבודות מורכבות יותר שמצריכות סדנאות בהתאם. נוסף על כך, הנה עוד כמה סוגי שירותים שיספקו זגגים שונים:

 • החלפת מסגרות חלונות, כולל תיקון איטום במסגרת החלונות.
   
 • התקנת חלונות מיוחדים, כגון חלונות מוגנים מפני ירי או חלונות אטומים לרעשים.
   
 • הכהיה של חלונות לרכב, בין אם באמצעות מדבקות אנטי סאן או באמצעות השחמת תנור.
   
 • ביצוע החלפת שמשות (קדמית ואחורית)
   
 • תיקון לכלל סוגי החלונות ברכב, החל מתיקון מנגנון פשוט ועד לרמה של תיקון חלונות חשמליים לרכב.
   

זגג רכב ברעננה

מחיר עבודות זגגות לרכב ברעננה

מחיר זגג רכב ברעננה משתנה בהתאם לסוג השמשה, סוג העבודה וסוג הרכב, אך העלויות ינועו לרוב בין הטווחים 400 עד 550 ש"ח בעבור תיקון פשוט לחלון הרכב. ודברים נוספים ומורכבים יותר יכלים לנוע בין כמה מאות שקלים עד אלפי שקלים בודדים. באופן טבעי, שמשות מסוימות יהיו זולות יותר מאחרות וכך גם ההתקנה שלהן. רגע לפני שתפנו לסדנת זגגות כזאת או אחרת, אנחנו ממליצים לקחת כמה דקות כדי לחקור מעט את השוק ולערוך השוואת מחירים בין זגגי רכב ברעננה. אם אינכם בטוחים כיצד לערוך השוואת עבודות זגגות רכב ברעננה, אתם מוזמנים לפנות לצוות איי מוסכים כדי לקבל מידע נוסף או סיוע טלפוני.


מחיר תיקון חלון לרכב ברעננה

מחיר תיקון חלון לרכב ברעננה: 475 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

מה חשוב לדעת במציאת זגג רכב ברעננה?

כאשר אתם מחפשים זגג רכב ברעננה או בכל עיר בארץ, חשוב לשים לב לניסיון והידע שמגיעים עם הזגג. חשוב להבין שכאשר מדובר על החלפת שמשות ברכב, העבודה חייבת להתבצע בצורה בטיחותית ותחת תקני הבטיחות הרלוונטיים. בסופו של דבר, שמשה שאינה מותקנת נכון מהווה מפגע בטיחותי לכל דבר ועניין. זו הסיבה לכך שחשוב לקבל אחריות על העבודה. בכל מקרה בו אתם עדים לנזילה מהשמשה, או שמא ההדבקה שלה לא בוצעה בצורה תקינה, צריך לדעת שיש לכם "אמא ואבא" לפנות אליהם כדי לנצל את תוקף האחריות.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488759

זגגות לרכב ברעננה - ממה כדאי להיזהר?

כאמור, עבודות זגגות לרכב ברעננה עשויות להוות מפגע בטיחותי אם אינן מבוצעות בצורה מקצועית. לכן, כאשר אתם פונים לזגג רכב, חשוב להיזהר מהדברים הבאים:
מחירים נמוכים מדי: מחירים נמוכים מדי עלולים להעיד על עבודה לא איכותית, אז חפשו זגג רכב מומלץ ברעננה במחיר התואם למחירון איי מוסכים או בהתאם למחירי השוק.
שמשות חלופיות זולות מדי: אם אתם בוחרים להתקין שמשה חלופית, זה בסדר גמור, אך הקפידו לוודא שמדובר בשמשה העומדת בתקני הבטיחות הישראלים.