מחפשים מוסך מומלץ? השאירו פרטים בטופס והשוו מחירים

זגגות רכב בתל אביב

בין אם אתם צריכים זגגות לרכב בתל אביב מסיבה זו או האחרת, אתם מעוניינים למצוא איש מקצוע אמין, מקצוען אמיתי ובזול. בואו נבין כיצד עושים זאת נכון, קראו כאן.

סוגי עבודות זגגות רכב בתל אביב

זגגות רכב היא מקצוע אשר מתמקד בתיקון, החלפה והתקנה של חלונות לרכב מסוגים שונים, כאשר סוג השמשה המותקנת מהווה פקטור אשר משליך ישירות על מחיר עבודות זגגות לרכב בתל אביב. ברוב המקרים עבודות זגגות רכב בת"א יכולות לכלול:

 • החלפת שמשות: שמשות רכב עלולות להישבר או להיסדק כתוצאה מתאונה, אבנים או פגיעה אחרת, ולפי החוק אין לנסוע עם שמשה סדוקה (הרכב גם לא יעבור טסט), ניתן לראות מידע על החלפת שמשה קדמית כאן.
   
 • תיקון חלונות: זגגי רכב מומלצים בתל אביב לא רק להתקנת שמשות, אלא גם לתיקון חלונות חשמל (במידה שיש להם ידע במנגנונים אלו או בחשמלאות רכב).
   
 • הכהיה של חלונות: זגגות רכב בתל אביב עשויה לכלול הכהיה בתנור של חלונות, כלומר השחרת חלונות רכב.
   

זגגות רכב בתל אביב

מחיר עבודות זגגות לרכב בתל אביב

מחיר עבודות זגגות לרכב בתל אביב משתנה בהתאם לכמה היבטים שונים, העיקריים בהם הם סוגי השמשות, סוג הרכב ומיקום סדנת הזגגות. הנה כמה מן הדוגמאות הנפוצות של מחירי זגג רכב מומלץ בתל אביב:

 • תיקון חלון רכב: כ-400 – 550 ₪.
 • תיקון מנועי חשמל לחלון: כ-550 – 750 ₪.
 • החלפת זכוכית חלון גג: כ-2,000 – 5,000 ₪.
 • מיגון מפני אבנים לרכב: כ-5,000 – 8,000 ₪ למיגון פוליקרבונט.
 • החלפת גומיות של שמשות רכב: כ-200 – 500 ₪.
 • תיקון נזילה בשמשת רכב: כ-100 – 250 ₪.
 • ניתן לראות כאן, מחיר תיקון גג סאנרוף.

ממה להיזהר כשמחפשים זגג רכב בתל אביב?

כאשר אתם מחפשים זגג רכב בתל אביב, חשוב להיזהר מפני סדנאות זגגות לא אמינות שעשויות לגבות מחירים גבוהים, או לחילופין, לגבות מחירים נמוכים ולא ריאליים לשוק. כך או כך, סדנאות זגגות אלו עשויות לספק שירות באיכות ירודה. באופן כללי, חשוב לבדוק את הניסיון והמוניטין של הסדנה. מצד אחד, תוכלו למצוא מידע על המוניטין שלה באינטרנט או באמצעות המלצות מחברים, אבל מצד שני, עדיף לקבל את סוגי ההמלצות האלה מלקוחות של אותה סדנת זגגות רכב בת"א. לכן, ההמלצה הכי טובה היא לבקש מהזגג רכב את הרשימה שלו אשר כוללת לקוחות ממליצים. רשימת לקוחות ממליצים יכולה לעזור לכם לשפוך אור רב על הניסיון, הידע והמוניטין של הזגג.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488759

לסיכום, איך להוזיל מחירי זגגות לרכב בתל אביב?

על מנת להוזיל מחירי זגג רכב מומלץ בתל אביב, יש ראשית לזכור כי מחיר עבודות זגגות לרכב בתל אביב משתנה בין סדנת זגגות אחת לאחרת. לכן, חשוב לערוך השוואת מחירים בין זגגי רכב בתל אביב, מה שבתורו יכול לחסוך כסף וכן לעזור לכם למצוא את הזגג הנכון לסוג העבודה שאתם צריכים. אם אתם צריכים סיוע נוסף במציאת זגג בכל אזור בתל אביב, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונוכל לסייע בכל שתצטרכו.