מחפשים מוסך מומלץ? השאירו פרטים בטופס והשוו מחירים

תיקון סאנרוף

בין אם מבקשים לברר מידע על תיקון סאנרוף מחיר, בעיות המצריכות תיקון סאנרוף או שמא רוצים למצוא זגג בעיר ספציפית, יש לקחת כמה דברים בחשבון. ראשית, לא מספיק לברר לגבי תיקון סאנרוף לרכב מחיר, אלא צריך גם לברר מי הם אנשי המקצוע המומלצים ומדוע ממליצים עליהם.

מה לקחת בחשבון בנושא תיקון סאנרוף לרכב?

כאשר מדובר על תיקון סאנרוף, יש לקחת בחשבון כי תיקון סאנרוף מחיר הוא רק פקטור אחד במשוואה. בסופו של דבר, חשוב למצוא לא רק בעל מקצוע זול, אלא אחד מיומן מספיק כדי לא לגרום נזקים לרכב בזמן התיקון של הסאן רוף. בתוך כך, אלו הם המקרים הנפוצים בהם תצטרכו לאתר זגג רכבים עבור תיקון סאנרוף:

 • התקנת סאנרוף: זה לא מאוד נפוץ, אבל חלק מבעלי הרכבים מעוניינים ליצור סאנרוף, מה שניתן לעשות אצל מוסך המתמחה בחיתוכי ותיקוני פחחות וזגגות.
   
 • גומיות אטם: לא פעם, גומיות האטם של הסאנרוף נקרעות, נרקבות או מתבלות ומצריכות החלפה.
   
 • סאנרוף תקוע: כאשר חלון הגג נתקע במצב סגור או פתוח, ייתכן שתצטרכו להחליף את המנוע של הסאנרוף אצל זגג המתמחה בתיקוני זגגות וחשמל רכב. 
   
 • נזילות: כאשר הסאנרוף נוזל ומים חודרים לתא הנוסעים, מוטב לברר לגבי תיקון סאנרוף לרכב מחיר וכן לתקן בהתאם כדי למנוע נזקים משניים. 

מה קורה אם לא מתקנים סאנרוף?

אם לא מתקנים סאנרוף תקול, בהתאם לסוג הבעיה שיש בו, עלולים להיווצר כל מיני נזקים משניים. למשל, מים יכולים לחדור לתא הנוסעים ולגרום לכל מיני תקלות חשמליות ברכב, לרטיבות בריפודי הרכב ועוד. כמו כן, צריך לקחת בחשבון את הנושא של התפתחות חלודה עקב נזילות מים.

 

כאשר הסאנרוף נוזל ומים מתחילים לחדור דרכו, מצטברים מים ופסולת בתוך המערכת עצמה של חלון הגג, קרי במסילות של הסאנרוף. כאשר מים מתחילים להצטבר בתוך מסילות חלון הגג, הדרך משם לחלודה היא קצרה מאוד. החלודה בדרך כלל תתחיל בסאנרוף עצמו, אבל לאחר זמן מה היא תתקדם אל עבר הפח של הרכב.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488759

כמה עולה תיקון סאנרוף לרכב?

מכיוון שהתכנסנו כדי לדבר על תיקון סאנרוף מחיר, יש לקחת בחשבון כי תיקון סאנרוף לרכב מחיר ינוע בין מאות שקלים לבין אלפי שקלים. במקרים מסוימים, עלויות התיקון יכולות גם לעבור את רף ה-3,500 ₪ - 5,000 ₪. אם מדובר בהחלפת גומיות סאנרוף בלבד, התיקון יהיה זול מאוד.

 

במקרים בהם צריך להחליף גומיות אטם של סאנרוף, המחירים ינועו בין עשרות שקלים לבין מאות שקלים בלבד. רגע לפני שאתם מגיעים בעצמכם לסדנת סאנרוף שאתם לא מכירים, קחו בחשבון שהניסיון כאן משחק תפקיד משמעותי. כדי לאתר את אנשי המקצוע הנכונים, בצעו כעת השוואה ביניהם ובררו מחירים מדויקים לסוג השירות הנדרש לכם. את ההשוואה ניתן לערוך באתר איי מוסכים – בצעו אותה כעת.

 

מחיר תיקון סאנרוף כשהבעיה קשה בממוצע

מחיר תיקון סאנרוף כשהבעיה קשה בממוצע: 4250 ₪

טווח מחיר גבוה 5000 ₪

טווח מחיר נמוך 3500 ₪

תיקון סאנרוף לרכב מכל סוג

אז מהן התקלות האופייניות בסאנרוף, כיצד מתקנים אותן וכמה עולה תיקון סאנרוף? – צוות איי מוסכים עונה. סאנרוף ברכב מהווה את אחד הפינוקים המאפיינים מכוניות מודרניות רבות בימינו. עם זאת, אם חלון הגג מתחיל לנזול או להתקלקל בדרך כזו או אחרת, תיקון סאנרוף לרכב יכול להיות די יקר. לפני שנדבר על תיקון סאנרוף מחיר, הנה מספר תקלות אופייניות בסאנרופים:

 

 • גומיות – כאשר גומיות הסאנרוף מתייבשות, חלון הגג שלכם בדרך כלל יתחיל להשמיע רעשים בזמן סגירתו ופתיחתו. 
   
 • נזילות – נזילות מהסאנרוף עשויות להיות קשורות לגומיות בלויות, אך גם לסדקים או שברים בסאנרוף. 
   
 • תעלות – כאשר תעלות סאנרוף נחסמות עקב לכלוך, עלים וכולי, או שמא נוצרת קורוזיה על התעלות, הסאנרוף בד"כ יחרוק וגם יהיה עשוי להיתקע. 

למה למהר לתקן סאנרוף? 

לא כדאי לדחות תיקון סאנרוף לרכב כי אם אתם רוצים להימנע מתיקונים יקרים בעתיד, חשוב לאתר ולתקן נזילות בגג הגג בהקדם האפשרי לפני שאותן נזילות מתחילות לחדור לתא הנוסעים. כאשר זה כבר קורה והמים מגיעים לתא הנוסעים, עשויות להיווצר תקלות הכרוכות במערכת החשמל של הרכב, מה שעשוי להיות לא רק יקר לתיקון אלא גם מסוכן. לרוב קל לזהות את התקלות הנפוצות ביותר שעלולות לגרום לנזילות מהסאנרוף, אבל במקרים מסוימים צריך ציוד מיוחד כדי לאתר את התקלות השונות.

כיצד מתבצע תיקון סאנרוף לרכב, והיכן? 

תיקון סאנרוף דולף יכול להיות קל יחסית ולא מאוד יקר, בהתאם לסוג התקלה וסוג הרכב שלכם. אם אטמי הגומי שחוקים או סדוקים, בדרך כלל ניתן להחליף אותם ללא יותר מדי קושי. זו בדרך כלל עבודה פשוטה למדי שרוב המכונאים יוכלו לעשות בקלות, אבל לבעיות חמורות יותר כמו תעלות ניקוז חסומות או נזק מבני לסאנרוף, ייתכן שיהיה צורך בתיקון מורכב יותר. במקרים אלו, התיקונים מתבצעים בסדנאות מיוחדות לסאנרופים.

לסיכום, כמה מילים על השוואת מחירי מוסכי סאנרוף 

בעוד שאתר איי מוסכים מאפשר לכם לעשות השוואת מחירי מוסכי סאנרוף באזור המגורים שלכם, תוכלו גם לבחון ביקורות ודירוגים של מוסכים. זה, כשלעצמו, מאפשר לכם למצוא את המוסכים הכי מומלצים והכי אמינים בכל אזור מגורים בארץ. עם מחקר השוק הנכון (שאגב לוקח 2 דקות בממוצע באתר איי מוסכים),  תוכלו לאתר את המוסך הנכון עבור תיקון סאנרוף לרכב. צרו קשר כעת או ==> בצעו השוואת תיקון סאנרוף לרכב מחיר.