מחפשים מוסך מומלץ? השאירו פרטים בטופס והשוו מחירים

מיזוג אוויר לרכב

מערכת המיזוג של המכונית היא חלק מהותי מהמכונית, וזה לא רק עניין של פינוק. במדינה כה לחה כמו שלנו, זה מה שמאפשר לנהגים לנהוג רגועים ובצורה בטיחותית גם בקיץ. אם כך, הנה כמה דגשים על תיקון מיזוג אוויר לרכב. אם אתם מחפשים מוסך מיזוג אוויר לרכב, המשיכו לקרוא. ישנם גורמים רבים שעלולים לגרום לבעיות במערכת מיזוג האוויר ברכב, אך ניתן לחלק אותם לשתי קטגוריות עיקריות: תקלות מכניות וחשמליות. כשלים מכניים כוללים דליפות גז או מים בצינורות, פילטרים מלוכלכים, רצועות שבורות או מאווררים ועוד. זאת, בעוד כי תקלות חשמליות נגרמות בדרך כלל על ידי מתגים או חיישנים פגומים. על מנת לקבוע באיזה סוג של תקלה מדובר, עליכם למצוא מוסך מיזוג אוויר לרכב ובדוק את המערכת באופן מקיף.

ממה מורכבת מערכת מיזוג האוויר של הרכב?

אמנם אנחנו לפעמים נוטים לחשוב שמערכת מיזוג האוויר כוללת סה”כ את המדחס והמאוורר של המזגן, אבל האמת היא שהמערכת הזאת יותר מורכבת מזה. מערכת מיזוג האוויר מורכבת ממדחס, מעבה, שסתומים שונים, מאייד (רדיאטור) ועוד צינורות שונים וחלקים אחרים.

 

בעוד כי המדחס הוא מכשיר השואב נוזל קירור לרדיאטור, הוא למעשה החלק אשר אחראי על הקירור של הרדיאטור של המזגן. כמו כן, ישנם חלקים אחרים אשר אחראים על שחרור חום ממערכת הקירור, על המדידה של כמות נוזל הקירור שנשאב לתוך המאייד, על ויסות הטמפרטורה של המאייד ועוד.

 

בנוסף, ישנם חלקים במזגן אשר אחראים על התפשטות ושחרור לחץ מתוך תא הרכב, כך שהוא לא יצטבר ויגרום נזק למרכב או פנים הרכב. בכל חלקים אלו ואחרים במערכת מיזוג האוויר, עשוי להידרש תיקון מיזוג אוויר לרכב. אז, בואו נבין באילו תקלות מטפל מוסך מיזוג אוויר לרכב.

 

תיקון מיזוג אוויר לרכב

באילו תקלות מטפל מוסך מיזוג אוויר לרכב?

הבעיה הנפוצה ביותר עם מערכת מיזוג האוויר היא דליפות של גז או סתימות בכל אחד מהמרכיבים של המערכת. לדוגמה, סליל מעבה דולף או סתום יביא לחוסר בכוח הקירור של הרכב שלכם. כמו כן, הבעיות הנפוצות ביותר במערכת הן רמות קירור נמוכות כתוצאה ממדחסים תקולים.

 

בעיה עם מדחס המזגן, זה כנראה התיקון היקר ביותר במערכת מיזוג האוויר ברכב. אם אתם מבחינים שהמזגן מוציא אוויר חם, או אם ישנם רעשים מוזרים שמגיעים מתחת ללוח המחוונים, ייתכן שהלך המדחס. בממוצע, עלות התיקון הזה של מדחס מזגן יכולה לנוע בין 1,000 ₪ ל-3,500 ₪ ומעלה.

 

מחיר תיקון מדחס למזגן ברכב

מחיר תיקון מדחס למזגן ברכב: 2250 ₪

טווח מחיר גבוה 3500 ₪

טווח מחיר נמוך 1000 ₪

כמה עולה תיקון מיזוג אויר לרכב?

עלות תיקון מיזוג אוויר ברכב שלכם תלויה בעיקר בסוג מערכת המיזוג ובסוג הבעיה. המחיר יהיה שונה עבור מערכת מתקדמת וכנראה גבוה מזה של מערכת ישנה, והמחיר תלוי גם בסוג התיקון הדרוש ברכב שלכם.

 

לדוגמה, אם יש בעיה עם המדחס, ייתכן שצריך מדחס חדש וזה יהיה יקר יותר מאשר החלפת שסתום דולף כזה או אחר. ככה גם רלוונטי לגבי חלקי מערכת המיזוג האחרים, וקחו בחשבון שחלקים מקוריים תמיד יהיו יקרים יותר מחלקים חלופיים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488759

השוואת מחירים בין מוסכי מיזוג אויר לרכב

הצרכן החסכן יודע כיצד לחסוך כסף על כל ביקור שלו במוסך, וזה רלוונטי גם לגבי מוסך תיקון מיזוג אויר ברכבים. בין אם התקלה במערכת היא כזאת או אחרת, חשוב לדעת שניתן לחסוך כסף בביקור במוסך ובתיקון של כל בעיה ברכב. 
בצעו כעת השוואת מחירים בין מוסכי מיזוג אוויר לרכבים, וחסכו בין 150 ₪ ל-450 ₪ על כל ביקור. במהלך השוואת המחירים מומלץ לחפש מוסכים מקומיים באזור המגורים שלכם, מה שגם יקל על כל תהליך ההגעה שלכם לאותו מוסך. 

קראו עוד על נושאים של מיזוג אוויר לרכב