מחפשים מוסך מומלץ? השאירו פרטים בטופס והשוו מחירים

גז למזגן ברכב

גז למזגן ברכב בהחלט יכול לדלוף ממערכת מיזוג האוויר, מה שכמובן יוביל לכשל במערכת וקיץ בלתי סביל בעליל. אם לאחרונה המזגן שלכם החל לעשות צרות, כעת זה הזמן לברר לגבי גז למזגן ברכב מחיר, איך ממלאים גז למזגן ברכב ולהנות מקיץ קריר עד כמה שניתן בארץ. זה נכון שצריך לברר קודם כמה עולה גז למזגן ברכב, אבל לא פחות חשוב לברר איפה ממלאים גז למזגן ברכב בצורה מקצועית ועם אחריות על העבודה. אם אתם שואלים את עצמכם כל כמה זמן ממלאים גז למזגן ברכב, התשובה היא שלא אמורים למלא במערכת גז כל עוד היא תקינה. ואם צריך לבצע תיקון דליפת גז ברכב, חשוב לוודא שהתיקון נעשה בצורה מקצועית כדי שהבעיה לא תחזור על עצמה.

מה צריך לדעת על הוספת גז למזגן ברכב?

הוספת גז למזגן ברכב מצריכה לדעת כמה גורמים שונים, לרבות כמות גז במזגן ברכב אשר משתנה בין רכב אחד לאחר. בעוד כי ברכבים מסוימים המערכת מכילה X כמות גז, ברכבים אחרים המערכת תהיה קטנה או גדולה יותר ותכיל Y כמות גז בתוכה.

 

במקביל לכך שתבררו לגבי הוספת גז למזגן ברכב מחיר ממוצע, חשוב גם שלא תיקחו את הזמן יותר מדי ותדחו את מועד תיקון התקלה או הדליפה. לחץ גז במזגן רכב הוא פקטור מהותי בתפקוד התקין של המערכת. ואם הלחץ נפגע כתוצאה מדליפת גז, חלקים אחרים במזגן ובמנוע גם יכולים להינזק כתוצאה מכך. ולכן אסור לדחות תיקוני תקלות ברכב ובמערכת המיזוג שלו.

 

גז למזגן ברכב

גז למזגן רכב מחיר – כמה עולה למלא גז מזגן רכב?

חוסר גז במזגן רכב הוא מצב בלתי רצוי, במיוחד בקיץ הישראלי שלנו. ואם אתם רוצים לברר לגבי מחיר הוספת גז במזגן, אתם פועלים נכון כי בכל מוסך המחירים עשויים מעט להשתנות. בעוד כי המחיר המומלץ הוא כ-100 ₪ - 350 ₪ בממוצע, חשוב לדעת כי זה בד"כ לא נגמר בזה.

 

להוסיף גז זה בסדר גמור ונדרש, אבל אם לא תתקנו את דליפת הגז, אתם פשוט תצטרכו לחזור ולמלא גז בכל פעם שהוא מתרוקן מהמערכת. ברוב המקרים, אם אתם מחליטים לטפל ברכב באותו מוסך שבו ביצעתם בדיקת גז, המחיר של הוספת הגז עשוי יהיה להתקזז ממחיר התיקון הכללי של המיזוג.

 

מחיר מילוי גז למזגן ברכב בממוצע

מחיר מילוי גז למזגן ברכב בממוצע: 225 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 100 ₪

מה גורם לדליפת גז מהמיזוג ברכב?

אטמים פגומים, למשל, יכולים לאפשר לגז לדלוף החוצה ממערכת המיזוג שלכם, כמו גם מדחס פגום, מעבה פגום, קורוזיה על הצינורות, אטמים וחיבורים, רדיאטור מיזוג תקול ועוד. כמו כן, דליפות גז יכולות להתרחש כאשר ישנם פילטרים סתומים באבק ופסולת, מה שעלול לגרום למערכת לא לפעול כראוי.

 

בנוסף, גם צינורות פגומים או ישנים יכולים להוביל למצב של דליפת גז ממערכת המיזוג ברכב. אם אתם שמים לב שהצינורות והחיבורים השונים התיישנו, אולי שווה לבדוק החלפה של אותם חלקים כדי למנוע תקלות יקרות יותר בעתיד.