מחפשים מוסך מומלץ? השאירו פרטים בטופס והשוו מחירים

תיקון מזגן לרכב

מערכת מיזוג האוויר של רכב מורכבת מחלקים רבים ומכילה כימיקלים שונים שצריך לשמור על האיזון שלהם. וכדי שהמערכת של המיזוג תפעל כראוי, לא יכולה להיות האפשרות של דליפה של גז מהמזגן, נזילה של נוזל קירור וכדומה. מה חשוב לדעת על תיקון מזגן לרכב? המשיכו לקרוא. מזגן של רכב הוא מערכת די מורכבת. יש לו הרבה חלקים נעים והוא מורכב מכימיקלים שונים שצריך לשמור על האיזון שלהם, ואיזון זה עלול להיות מופרע על ידי מספר גורמים. וכאשר כך, מזגן יתחיל לדלוף ולהתחמם יתר על המידה. מטבע הדברים, השלב הראשון בתיקון מזגן לרכב הוא להבין מה הבעיה במערכת שלכם.

מה חשוב לדעת לגבי תיקון מזגן לרכב?

אמנם חשוב לברר על תיקון מזגן לרכב מחיר, אבל לפני שמבררים כמה עולה תיקון מזגן לרכב, חשוב לברר מה הבעיה במזגן שלכם. וכדי לנסות לעזור באבחון, ריכזנו כמה מהתקלות הכי נפוצות במערכות מיזוג אוויר של רכבים. חוסר בנוזל קירור או בגז הוא אחת הבעיות הנפוצות במערכות מיזוג אוויר של רכבים. במערכת חייב להיות נוזל קירור כדי להפוך את האוויר לקר, ואם אין מספיק נוזל קירור או גז, המיזוג לא יפעל כראוי ויהיה עלול לגרום נזק למדחס.

 

תיקון מזגן לרכב

מה קורה כאשר רדיאטור מזגן נסתם או מתלכלך?

רדיאטור מזגן מלוכלך הוא גם בעיה נפוצה, מה שיכול יכול להוביל לביצועים גרועים של המזגן או אפילו לכשל במערכת המיזוג. מצב זה קורה בדרך כלל כאשר הפילטרים השונים ברכב אינם מוחליפ בטיפול 10,000, מה שיכול להוביל לנזקים נרחבים יותר. למשל, הצורך בהחלפת מעבה, מדחס וכן הלאה בהתאם לחלקים שעובדים בקורלציה עם הרדיאטור של המזגן.

 

וכך גם רלוונטי לגבי דליפות גז מהצינורות, אובדן לחץ גז במערכת, בעיות עקב קורוזיה במערכת ועוד – כולן תקלות נפוצות במזגנים שמצריכות תיקון במיידי. אחרת, אתם מסתכנים בנזקים שייגרמו לחלקים אחרים במערכת המיזוג וברכב עצמו או המנוע שלו.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488759

כמה עולה תיקון מזגן רכב?

אולי אתם תוהים כמה עולה תיקון מזגן לרכב, ובכן, התשובה לשאלה זו מאוד תלויה בסוג הבעיה שיש לכם. כמו כן, ישנם עוד גורמים המשפיעים על מחיר תיקון מזגן ברכב. הגורם החשוב ביותר הוא סוג המכונית שיש לכם והגיל שלה, כאשר גם הזמינות של חלקי החילוף חייבת להילקח בחשבון.

 

אם מדובר ברכב נדיר מסוג כזה או אחר, או שמא מדובר ברכב מאוד ישן, ייתכן שזמינות חלקי החילוף תהיה נמוכה. באופן כללי, מחיר תיקון מזגן רכב יכול לנוע בין כמה מאות שקלים לבין כמה אלפי שקלים, בהתאם לבעיה. מדחס, למשל, הינו החלק היקר ביותר לשיפוץ או החלפה (כ-750 ₪ - 3,500 ₪ ברוב המקרים). אם רוצים לחסוך בכיס, מבצעים כעת השוואת מחירים לתיקון מזגן רכב.