מחפשים מוסך מומלץ? השאירו פרטים בטופס והשוו מחירים

צביעת ג'נטים לרכב

חשוב לזכור שאם ברצונכם לצבוע את הג’נטים של הרכב שלכם, עליכם להשתמש בצבע המיוצר במיוחד לצביעת חישוקי סגסוגת מגנזיום. אתם יכולים למצוא צבעים כאלה בחנויות חלקי הרכב, אבל עדיף יהיה לאתר מוסך פחחות אשר מתמחה בצביעת גלגלי מגנזיום ותיקון שריטות, שקעים וכו’. רגע לפני שמבררי לגבי צביעת ג'נטים מחיר, חשוב להבין כי צביעת ג'נטים מגנזיום תסייע במניעת התפתחות קורוזיה על פני המתכת שעלולה להוביל לכתמי חלודה ובסופו של דבר להוביל לנזק. הצביעה אמנם גורמת לרכב להיראות טוב יותר, אבל זו פעולה פרקטית וחשובה גם יחד. וכמו כן, הצביעה של הג'נטים יכול להיות אלטרנטיבה זולה יותר מרכישת ג'נטים חדשים.

מה זה צביעת ג'נטים באבקה

כאשר מדברים על צביעת ג'נטים באבקה, מדובר למעשה על צביעת ג'נטים לרכב בשיטה אשר נשענת על יישום של חומר אבקתי כימי שמסוגל להבריק את הג'נט בצורה ניכרת. הציפוי כולל תהליך של מריחת אבקה יבשה על משטח הג’נט כדי לייצר גימור חלק, קשיח ועמיד.

 

הסוג הנפוץ ביותר של ציפוי אבקה הוא ציפוי אבקה אלקטרוסטטי (EPC), המשתמש במטען אלקטרוסטטי כדי לדחות חלקיקי אבק, אך ישנן גם שיטות אחרות בשוק. שיטת האבקה היא אחת הדרכים הטובות ביותר לצבוע חישוקי סגסוגת, מכיוון שהיא מספקת הגנת קורוזיה מעולה.

 

ג'נט לרכב

צביעת ג'נטים הכוללת תיקון שריטות ושקעים

בעוד כי חלק מהפגמים והנזקים בג'נטים יצריכו החלפה, במקרים מסוימים ניתן גם לתקן שריטות ושקעים קלים בג'נטים. לפני שמבררים על צביעת ג'נטים בשחור מחיר או מחיר צביעת ג'נטים בטבילה, חשוב להבין מה בדיוק התיקון הזה יצריך ממכם. 
בזמן שמחיר של סט 4 ג'נטים יכול לנוע בין 750 ₪ - 1,500 ₪, לעיתים יהיה כבר עדיף לרכוש סט חדש מאשר להתעסק עם תיקונים יקרים. אם בכל זאת ביררתם לגבי צביעת ג'נטים לרכב מחיר והחלטתם לעשות את זה, ההמלצה היא למצוא מוסך פחחות שמתמחה בצביעה ותיקון של גלגלי מגנזיום וסגסוגת.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488759

הוזלת עלויות צביעת ג'נטים לרכב

ישנן דרכים שונות להוזיל את מחיר צביעת חישוקי המגנזיום שלכם, כאשר הדרך המומלצת ביותר היא להשוות מחירים בין מוסכי פחחות באזור שלכם. אפשר גם למצוא כל מיני מוסכי חצר ביישובים הפזורים בארץ, אבל ההמלצה הכי נכונה היא למצוא מוסך פחחות וצבע שמתמחים בצביעת הג’נטים בתוך “תנור” (תא צביעה אטום). ככה תוכלו לוודא שהעבודה מתבצעת על צדה הטוב ביותר.


צביעת הג'נטים בתנור חשובה מכיוון ששיטה זו מאפשרת לצבוע את הגלגלים בתא מיוחד ואטום לגמרי, שבו אבק לא יכול להתיישב על הצבע הטרי. ככה המוסך מוודא שהגימור הסופי יהיה חלק ככל הניתן. צריכים מידע נוסף בנושא? בצעו כעת השוואת מחירים בין מוסכי פחחות וצביעת ג'נטים לרכבים, חסכו כסף בכיס.