מחפשים מוסך מומלץ? השאירו פרטים בטופס והשוו מחירים

תיקון פגוש אחורי

פגושים אחוריים לרכב הם חלק בלתי נפרד מעיצוב המכונית. הם החלק הבולט והקל ביותר לזיהוי במכונית, ולכן, כאשר הם פגומים או שבורים, חשוב לתקן אותם בהקדם האפשרי. ומעבר לכך, בחלק מהמכוניות יש בפגושים יתרונות פונקציונאליים. הנה מידע על תיקון פגוש אחורי, המשיכו לקרוא. אם הטמבון שלכם פגוע, שרוט או סדוק ואפילו שבור, תיקון פגוש אחורי לרכב הוא חלק חשוב באחזקת המכונית. הפגוש מגן על גב המכונית מפני נזקים במהלך התנגשויות והתחככויות, כאשר הפגוש מורכב בדרך כלל ממסגרת מכוסה בפלסטיק או פיברגלס. המסגרת עשויה להיות צבועה או מצופה חומרים שונים כדי להגן עליה מפני חלודה וקורוזיה, כאשר חומרים מהסוג הזה גם עשויים לדהות עם השנים (במיוחד באקלים הישראלי). לכן, תיקון פגוש אחורי נדרש לא רק במקרים של נזק לפגוש, אלא גם במקרים של התיישנות החומר.

למה בכלל צריך לתקן פגוש אחורי?

לפני שמבררים על תיקון פגוש אחורי מחיר או החלפת פגוש אחורי מחיר, חשוב להבין את תפקיד הפגוש. מעבר לכך שהוא נועד כדי לספוג מכות קלות, הפגוש האחורי אחראי לספוג חלק ניכר מהכוח שנוצר במהלך חלילה התנגשות, מה שעוזר לשמור על בטיחות הנוסעים.

 

פגוש אחורי פגום עלול להוביל לנזקים משמעותיים יותר בחלקים אחרים של הרכב, כמו מערכת הפליטה או מיכל הדלק אפילו, ולכן חשוב שנהגים יתקנו את הפגושים האחוריים שלהם אם הם ניזוקים בדרך כלשהי. לאחר שהבנו את זה, בואו נבין כמה דברים לגבי תיקון טמבון אחורי מחיר – כמה יעלה ובמה המחיר תלוי?

 

תיקון פגוש אחורי

כמה עולה תיקון פגוש אחורי ברכב?

אם סיפרו לכם שלאחר תיקון פגוש אחורי ישנה ירידת ערך, דעו כי החלפת פגוש אחורי ירידת ערך לרוב לא תהיה רלוונטית. זאת, אלא אם מדובר בתאונה אשר הובילה לפגיעה בשאסי (שלדת הרכב). כל עוד מדובר רק בתיקון או החלפה של פלסטיק, הרכב לא אמור לרדת בערכו.

 

לגבי מחיר תיקון או החלפת פגוש אחורי, עלות תיקון פגוש אחורי יכולה להשתנות בהתאם לחומרת הנזק, והמחיר יכול להיות תלוי גם בסוג המכונית ובמיקום שלכם. בואו ניקח את הדוגמה של רכבים ישנים, שלעיתים עשויים להצריך ייבוא חלקי חילוף במיוחד. אלו עשויים להיות יקרים יותר לתיקון. כנ”ל לגבי רכבי יוקרה, שעשויים להצריך אלפי שקלים עבור תיקון או החלפת פגוש אחורי.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488759

תיקון פגוש אחורי, צביעת רכב, פחחות ומה שבין לבין

האם תיקון או החלפת פגוש אחורי יצריכו גם פחחות וצביעה? ובכן, התשובה לשאלה זו תלויה בסוג המכונית וכיצד נגרם נזק לפגוש האחורי. אם הנזק נגרם משריטה קטנה, ייתכן שזה לא ידרוש פחחות ויצריך רק פגוש חדש או תיקון נקודתי. 
צריכים תיקון נקודתי או נרחב יותר בחלקי הרכב השונים? אנו מזמינים אתכם לבצע כעת השוואת מחירים בין מוסכי פחחות וצבע לרכב, תיקון טמבון אחורי, קדמי ועוד. פעולה פשוטה של השוואת הצעות מחיר יכולה לחסוך בין 240 ₪ ל-550 ₪ בממוצע.