מחפשים מוסך מומלץ? השאירו פרטים בטופס והשוו מחירים

תיקון פגוש קדמי

האם תיקון פגוש פלסטיק הוא סוג של עבודת פחחות? והאם תיקון טמבון פלסטיק אמור להצריך גם צביעת רכב לאחר התיקון? ומה לגבי תיקון פגוש קדמי לאחר תאונה? כמה זה אמור לעלות? אם אתם שואלים את כל השאלות האלו, הגעתם למקום הנכון. הנה כמה דגשים בנושא. תיקוני פגוש קלים הם התיקונים שניתן לבצע במהירות ובזול. תיקוני פגוש קלים כוללים החלקת שקע או שריטה, מילוי חור קטן וצביעה על האזור. אבל עם זאת, לעיתים תיקון טמבון יצריך גם עבודה נרחבת יותר, כמו למשל במקרה של חלילה תאונה. אז לפני שנדבר בקצרה על פחחות שעשויה להתלוות לתיקון פגוש, הנה כמה מילים על תיקון הטמבון עצמו.

מה חשוב לדעת על תיקון פגוש לרכב?

תיקון פגוש מהווה סוג של תחזוקת רכב נפוצה הדרושה כדי לתקן את הנזק שבדרך כלל נגרם כתוצאה מנהיגה עירונית. נהגים אחרים פותחים דלתות על הרכב שלכם, לעיתים אנחנו לא זהירים ומתחככים באיזשהו קיר ועוד.

 

כך או כך, לפני שמבררים לגבי תיקון פגוש פלסטי מחיר, חשוב להבין כי תיקון פגושים מפלסטיק מאוד משתנה מרכב אחד לאחר. בעוד שברכב מסוים התיקון עשוי לעלות כמה מאות שקלים בודדים, ברכב אחר התיקון יהיה יקר יותר. כמו כן, יש לדעת שברוב המקרים תצטרכו גם צביעת רכב או אפילו פחחות, תלוי בחומרת הנזק. אם כך, הנה כמה מילים על צביעת רכב ופחחות במקרה של תיקון פגוש פלסטיק.

 

תיקון פגוש לרכב

מה זה בעצם פחחות רכב וצבע?

פחחות רכב זהו תהליך שעשוי להתלוות לתיקון טמבון, אשר מתחיל בהסרת כל החלודה, הצבע השרוף והמקולף והקורוזיה מפני השטח של חלקי המכונית השונים, כולל הפגוש. תהליך פחחות וצבע יכול להיעשות עם מכונה הנקראת מלטשת, אשר מסירה את כל החלודה ומשייפת את הצבע בעדינות על ידי החלקת קצוות גסים, חלקי פח מכופפים וכולי.

 

ישנם סוגי צבע רכב שונים, כאשר המצב הרצוי הוא לצבוע את הרכב לפי קוד היצרן של סוג הצבע. זה שהרכב נראה אדום או כחול זה בסדר גמור, אבל חשוב להבין שלכל סוג צבע לרכב יש קוד יצרן מקורי אשר מתאים לאותו דגם. במקרה שלא מקפידים על צביעה לפי קוד היצרן, הערך של הרכב עשוי להיפגע במעמד המכירה שלו.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488759

כמה עולה תיקון פגוש לרכב?

אם ביררתם על תיקון פגוש פלסטי מחיר, ודאי הבנתם כי מחיר תיקון פגושים מפלסטיק משתנה מרכב לרכב. מצד אחד, תיקון פגוש קדמי מחיר יכול לנוע בין 350 ₪ ל-650 ₪, וברכבים אחרים יעלה גם 1,500 ₪ ומעלה. במקביל לכך שמבררים על תיקון פגוש פלסטיק מחיר, חשוב גם לברר לגבי הצעות מחיר שונות שניתן לקבל ממוסכי פחחות וצבע לרכב. ההמלצה הכי טובה שנוכל לתת לכם היא לבצע השוואת מחירים בין מוסכי רכב מומלצים לתיקון טמבון.