מחפשים מוסך מומלץ? השאירו פרטים בטופס והשוו מחירים

תיקון שריטות ברכב

העלמת שריטות ברכב; האם אפשר לבצע צביעת שריטה ברכב או שצריך תיקון שריטות עמוקות ברכב? – קראו כאן. בין אם אתם צריכים תיקון שריטות עמוקות ברכב או שמא לברר לגבי תיקון שריטות ברכב מחיר, חשוב להבין קודם מה כולל התהליך של ניקוי שריטות ברכב. בפועל, תיקון שריטות ברכב לבן או בצבע אחר מצריך בראש ובראשונה עבודת פוליש. לאחר שמבצעים פוליש, ניתן להגיד בבירור מה עומק השריטה ואיזה סוג של תיקון היא מצריכה. לפני שנעמיק הלאה, אנו רוצים לציין נקודה חשובה – לעולם אל תידחו תיקון שריטות ברכב לבד או ע"י אנשי מקצוע, כי שריטות שאינן מטופלות יכולות לפתח חלודה סביבן.

כיצד נגרמות שריטות ברכב, והאם הביטוח מכסה אותן?

בראש ובראשונה, ביטוח הרכב שלכם מכסה תיקון שריטות ברכב אך ורק אם יש לכם ביטוח מקיף. בכל מקרה בו פוליסת הביטוח שלכם כוללת את ביטוח החובה בלבד וכן ביטוח צד ג', הפוליסה לא תכסה את תיקון השריטות. אם נגרמה לכם שריטה ברכב, סביר להניח שזה קרה כתוצאה מ-2 אפשרויות שונות: שריטה בזדון או שריטה תוך כדי תנועה בשגרה. כך או כך, דעו כי לצבע הרכב יש השלכה ישירה על טכניקת התיקון שתבוצע. נרחיב על כך בשורות הבאות, המשיכו לקרוא.

 

שריטה ברכב

תיקון שריטות ברכב שחור או בצבע אחר – יש הבדלים?

אכן כן, צבע הרכב הינו פקטור אשר משליך על סוג עבודת הפחחות שיהיה צורך לבצע ברכב. כלל האצבע הוא שככל שהצבע כהה יותר, ככה עבודת תיקון שריטות ברכב חייבת להיות יותר מדויקת. אם בסוף העבודה ניתן להבחין בהבדלי צבעים, הרי שהעבודה לא בוצעה כמו שצריך. מטבע הדברים, הרבה יותר קל לטשטש הבדלי צבעים כאשר מדובר על עבודת תיקון שריטות ברכב לבן (מאשר בצבעים כהים). במקרים רבים, יש לציין, עבודת התיקון ברכבים לבנים תהיה זולה יותר מאשר ברכבים כהים. 

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488759

כמה עולה תיקון שריטות עמוקות או קלות ברכב?

לגבי תיקון שריטות ברכב מחיר, יש להבחין בין תיקון שריטות עמוקות ברכב לבין קלות יותר. אם מדובר על תיקון שריטות מפתח ברכב, אלו בדרך כלל יהיו שריטות קלות עד קלות מאוד (למעט מקרים בהם בוצעה ממש חריטה בעזרת מפתח). במקרים של תיקון שריטות קלות ברכב, המחירים יכולים לנוע בין טווחים של מאות שקלים בודדים.

 

במקרה של תיקון שריטה עמוקה ברכב, המחירים יכולים לנוע בין 1,500 ₪ - 3,000 ₪ ומעלה. כמו כן, יש לציין כי לעיתים נדרשת אך ורק צביעת שריטה ברכב (בהתאם לעומקה). לסיכומו של דבר, בין אם אתם מעוניינים לבצע צביעת שריטה, תיקון או בכלל פחחות רכב, ההמלצה הראשונה היא לערוך השוואת מחירים בין מוסכי פחחות מומלצים באזור המגורים שלכם.

 

מחיר תיקון שריטות ברכב ממוצע

מחיר תיקון שריטות ברכב ממוצע: 2250 ₪

טווח מחיר גבוה 3000 ₪

טווח מחיר נמוך 1500 ₪