מחפשים מוסך מומלץ? השאירו פרטים בטופס והשוו מחירים

תיקון רכבים

ישנם סוגים רבים ושונים של תיקוני רכב שאתם יכולים לעשות בעצמכם או בעזרת מכונאי. החלפת פנסים, החלפת צמיגים והחלפת שמנים או פילטרים של אוויר ושמן, הם רק חלק מהטיפולים שניתן לבצע לבד. אם אינכם בטוחים כיצד, זה הזמן לאתר מוסך.

מחפשים איפה לתקן את הרכב?

אם יש לכם רכב ואתם מחפשים מקום לתקן אותו, אולי כדאי לשקול לתקן את הרכב שלכם במוסך מקומי. ישנם יתרונות רבים בתיקון המכונית במוסך בקרבת מגוריכם, כאשר חלק מהמוסכים אפילו יציעו לכם שירות של רכב חלופי. בסופו של דבר, מוסכים מסוימים יכולים להציע תעריפים תחרותיים, תיקון רכב מובטח ויכולת לעבוד על מכוניות שזקוקות לתיקון מסובך.

 

תיקון רכבים

כמה עולה לתקן רכב?

עלות תיקון המכונית תלויה בסוג המכונית, היצרן והדגם, גיל הרכב, המורכבות בהשגת חלקי חילוף, הנזק לרכב וסוג הסמכת העבודה הנדרשת לביצוע התיקון (מצד המכונאי). בעוד שביקור במוסך למטרת אבחון תקלות עשוי לקחת כשעה עד שעה וחצי, המחיר לכך יהיה בין 150 ש"ח ל-450 ₪ ברוב המוסכים.

 

באופן טבעי, תיקון רכב לאחר תאונה יכול לעלות יותר מאשר סוגי תיקונים אחרים, בעוד כי תיקון רכבים באופן כללי יכול להגיע לאלפי שקלים. כמו כן, מחיר תיקון רכב בהחלט עשוי להשתנות ממוסך למוסך, מה שמחייב אתכם לערוך השוואת מחירים בין מוסכים מומלצים.

 

מחיר ביקור במוסך לאבחון תקלה

מחיר ביקור במוסך לאבחון תקלה: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מתי כדאי לתקן רכב ומתי לא?

יש כמה סימנים שמציינים כי הגיע הזמן לתקן רכב או אפילו להחליפו. למשל, אם המנוע דולף שמן או מזיע שמן מחלקו העליון (היכן שנמצא מכסה השסתומים), זה אומר שצריך לתקן את הנזילה או אפילו להחליף את המנוע. שימו לב, ייתכן שהבלוק של המנוע סדוק, אבל ייתכן שמדובר אך ורק במכסה שסתומים נוזל או אפילו רק מזיע שמן החוצה. ולכן חשוב לערוך השוואת מחירים בין מוסכים מומלצים. כך תוכלו לאתר מוסך אמין – שלא "יעקוץ" אתכם.


במובן מסוים, התשובה פשוטה. כדאי לתקן את הרכב כאשר עלות התיקון נמוכה מעלות רכישת רכב חדש. עם זאת, אנשים לפעמים נקשרים למכוניותיהם הישנות ומעדיפים להמשיך לתקן אותן, ככה שלא קיימים באמת חוקים בנושא.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488759

תיקון רכב אחרי תאונה - כן או לא?

אם המכונית עברה תאונה, עדיף לתקן את המכונית על ידי פחחות רכב או מכונאי עם ניסיון בתיקון מכוניות מאותו מותג ודגם. עם זאת, במקרים בהם הביטוח קובע כי הרכב עבר תאונת טוטאל-לוס, לא יהיה ניתן לתקן את הרכב וזה גם לא יהיה חוקי לתקן את הרכב על דעת עצמכם.


אם הביטוח קבע כי הרכב חייב להיות מושבת, זה תמיד יהיה מתוך מניעים בטיחותיים. אמנם ישנם אנשי מקצוע אשר מסוגלים למתוח חזרה את השלדה של הרכב ואפילו לחבר חלקי מכוניות מרוסקות יחדיו, אבל אתם מסתכנים בחייכם וגם עוברים על החוק.

סוגי תיקונים נפוצים ברכב

מהן התקלות הכי נפוצות ברכבים?

חלק מבעיות המכוניות הנפוצות יותר כוללות, למשל, בעיות במערכת מזרקי הדלק שנוטים להיסתם. כמו כן, ממש לא נדיר למצוא ברכבים מצתים בלויים או סליל הצתה פגום, אבל סליל ההצתה יהיה יקר יותר מאשר החלפת פלאגים (מצתים).

 


כדי לבדוק אם פלאגים שרופים כבר וצריך להחליפם, פשוט יש צורך לפרק אותם ולבחון את הקצה שלהם. אם הוא שחור ושרוף, הגיע הזמן להחליפם. כמו כן, לא נדיר למצוא ברכבים נזילות מים, נזילות שמן, אטמים בלויים, בעיות חשמל, צינורות קרועים, נזילת שמן מנוע, נזילת שמן גיר, נזילת שמן הגה ועוד.

 

תיקון רכב

כמה הצעות מחיר לתיקון רכב כדאי לקבל?

אם אתם שואלים את צוות המומחים של פורטל איי המוסכים – השוואת מחירים בין מוסכים מומלצים עבור תיקון רכב, מומלץ לקבל לפחות 3 הצעות ממוסכים שונים. בחנו היטב את הצעות המחיר, בדקו מה הן כוללות, האם ניתנת לכם אחריות על תיקון רכבים וכו'.


כדי לחסוך כסף במיידי, בצעו כעת השוואת מחירים בין מוסכים מומלצים לתיקון רכב. בממוצע, ניתן לחסוך בין 150 ₪ לבין 550 ₪ על תיקון רכב כאשר מוצאים מוסך אמין. אמנם ישנם לא מעט חובבנים בתחום הרכב, אבל זו הסיבה שפורטל איי המוסכים מאפשר לכם לבחור אך ורק במוסכים מומלצים שדורגו גבוה על ידי לקוחות. בצעו כעת השוואת מחירים לתיקון רכב ומציאת מוסך.