מחפשים מוסך מומלץ? השאירו פרטים בטופס והשוו מחירים

החלפת ברקסים לרכב

החלפת ברקסים ברכב; כמה עולה החלפת ברקסים לרכב, ומה חובה לדעת לפני כניסה למוסך? – צוות איי מוסכים מסביר. 

מתי צריך להחליף ברקסים ברכב?

למה חשוב להחליף ברקסים ברכב במוסך אמין ומקצועי? כמה עולה החלפת ברקסים ברכב? מהם הסימנים לכך שהגיע הזמן להחליף ברקסים? אם אתם שואלים את השאלות האלו, אתם נהגים זהירים שרוצים לדעת שהם בטוחים בזמן נהיגתם על הכביש, וטוב שכך. באופן כללי, ישנם מספר סימנים המצביעים על כך שהגיע הזמן להחליף לבלמים חדשים: 

  • כאשר אתם מבחינים ברעשי "שריקות" או חריקות המגיעים מהבלמים בנסיעה או בבלימה.
     
  • כאשר אתם מרגישים רטט בדוושת הבלם או בהגה כשאתם לוחצים על הברקס.
     
  • אם לרכב שלכם לוקח יותר זמן מהרגיל לעצור לאחר לחיצה על הבלמים. 

החלפת ברקסים ברכב

למה להחליף ברקסים במוסך אמין, וכמה יעלה?

החלפת בלמים לרכב במוסך אמין ומקצועי, זה משהו חשוב לא רק בגלל שאתם רוצים להימנע מ"עקיצה" כספית. מעבר לכך, חשוב להבטיח את הבטיחות בזמן הנהיגה. לכן, החלפת בלמים היא תהליך מסובך ובטיחותי שמצריך מוסך אמין. התהליך של החלפת ברקסים לרכב כולל התעסקות עם ההידראוליקה ברכב, מה שאומר שצריך מכונאי מנוסה שיבצע את העבודה בצורה נכונה.


בממוצע, החלפת בלמים עשויה לעלות בסביבות 550 - 1,500 ש"ח, תלוי בסוג הרכב בו אתם נוהגים ובסוג החלקים הדרושים לכם. עם זאת, חשוב לזכור שעלות החלפת הבלמים עשויה להשתנות משמעותית בהתאם לסוג המכונית ולמורכבות העבודה, כמו גם בהתאם לסוגי הברקסים. למשל, ברקסים קראמיים של רכבי ספורט עולים משמעותית יותר מאשר ברקסים סטנדרטיים.

טיפ #1 – הבחינו בין עבודות החלפת ברקסים ברכב

דבר ראשון, כדאי לברר מראש לגבי ברקסים לרכב מחיר, ולקבל לפחות 3 הצעות מחירים ממוסכים שונים. שנית, זכרו כי החלפת ברקסים לרכב הינה עבודת מכונאות לכל דבר.

 

במילים אחרות, בין אם אתם צריכים החלפת ברקסים אחוריים לרכב או קדמיים, זכרו שלכל עבודת מכונאות כזאת יש את התהליכים שלה.

 

לדוגמה, ברכבים רבים הברקסים הקדמיים כוללים רפידות והאחוריים כוללים ברקס-תוף. שלישית, כדאי למצוא מוסך שמתמחה בכלל טיפולי ה-10,000 לרכבים, כי טיפולים אלו כוללים גם החלפת ברקסים ברכב.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488759

טיפ #2 - הוזלת עלות ברקסים לרכב

על מנת להוזיל עלות ברקסים לרכב, חשוב לעשות כמה בדיקות ולברר מראש היכן ממוקמים המוסכים הכי אטרקטיביים במחיריהם. אבל, חשוב לזכור שבענייני בטיחות לפעמים עדיף לשלם כמה שקלים יותר. בעוד שהזול בקלות יכול להפוך ליקר ולגרור גם תקלות בטיחותיות, לא יהיה נורא אם תוציאו כמה שקלים נוספים על שירות מקצועי באמת.

 

דגש אחרון שאנחנו רוצים שתיקחו בחשבון הוא, הנושא של השוואת מוסכים. השוואת מחירים בין מוסכים היא הפעולה החשובה ביותר שצריך לנקוט בה, כאשר מעוניינים להוזיל עלויות.  צריכים סיוע נוסף במציאת המוסך הנכון? ==> צרו קשר כעת עם איי מוסכים.