מחפשים מוסך מומלץ? השאירו פרטים בטופס והשוו מחירים

תיקון מראה לרכב

אם אתם מחפשים מידע לגבי תיקון מראות חשמליות לרכב, יש לדעת כי מראת הצד מחוברת למסגרת הדלת. היא ניתנת לפירוק על ידי הסרת אותה מסגרת דלת, שבדרך כלל עשויה פלסטיק שחור. אם אתם לא מעוניינים לפרק בעצמכם את מסגרת מראת הצד, תיקון מראה לרכב מחיר נע בין הטווחים של עשרות שקלים בודדים עד מאות שקלים בודדים (לא כולל המראה עצמה). מה עוד חשוב לדעת? המשיכו לקרוא.

לפני תיקון מראה לרכב

הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לדעת לפני החלפה או תיקון של מראת צד הוא, שתמיד יש לבדוק קודם את החלקים ולברר אם הם שבורים או פשוט התנתקו ממקומם. לא פעם, הולכי רגל ומכוניות מעקמים את מראת הצד, מה שלא יחייב החלפת מראה לרכב או תיקון מראה מתקפלת.

 

תיקון מראה לרכב

ערכו מחקר שוק בצורה נכונה לפני תיקון מראה ברכב

כל עוד תחפשו בגוגל מידע לגבי תיקון מראה צדדית לרכב מחיר ממוצע, אתם תגלו שטווח המחירים משתנה בהתאם לכמה פקטורים. למשל, מחיר תיקון מראה צדדית לרכב יכול להשתנות בהתאם לסוג הרכב והשנתון שלו, שכן רכבים מסוימים נחשבים בעלי חלקי חילוף נדירים יותר מרכבים אחרים.

 

באינטרנט ניתן בקלות לברר מהו מחיר תיקון מראת צד לרכב, אבל חשוב לזכור כי תיקון מראה חשמלית לרכב מצריך ממכם מחקר שוק מסוים. כיצד עושים זאת? משתמשים בפורטל איי מוסכים ומבצעים השוואת מחירים עבור החלפה או תיקון מראה ברכב.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488759

כמה עולה לתקן מראת צד של רכב?

אם אתם תוהים מהו מחיר תיקון מראת צד לרכב, מחיר תיקון מראה חשמלית לרכב יכול לנוע בין הטווח של מאות שקלים בודדים, תלוי בסוג התקלה. בממוצע, מחיר החלפה או תיקון מראה חשמלית ברכב יכול לנוע בין 350 ₪ ל-650 ₪ ומעלה. מטבע הדברים, מחיר החלפת מראה לרכב ישן (לא חשמלית) יהיה זול יותר (כ-250 ₪ ומעלה ברוב המקומות).

 

מחיר תיקון מראה מתקפלת די דומה ברוב המקומות לתיקון של החלפת מראה רגילה (לא חשמלית), כאשר מחיר תיקון מראות חשמליות לרכב אחרי תאונה יצריך בדיקה של הבעיה. לאחר שמבררים מידע לגבי תיקון מראה לרכב מחיר או תיקון מראה צדדית לרכב מחיר, יש לערוך השוואת מחירים עבור תיקון מראה צדדית לרכב.

 

מחיר החלפת מראה חשמלית בממוצע

מחיר החלפת מראה חשמלית בממוצע: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 650 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

למה חשוב לערוך השוואת מחירים לפני תיקון מראת-צד ברכב?

הסיבה שבגללה כדאי להשוות מחירים לפני תיקון מראת צד ברכב היא, בגלל שיש תמיד זגגים או מוסכים זולים שמציעים שירותים בתעריפים נמוכים. לדאבוננו, ייתכן שלאנשי המקצוע האלו פשוט אין את המומחיות, הכלים או הידע של העבודה ובסופו של דבר יפגעו במכונית שלכם במקום לתקן אותה.

 

בסופו של דבר, רוב האנשים לא יודעים שהם צריכים להשוות מחירים לפני תיקון מראות הצד שלהם. ישנם מקרים רבים בהם אנשים קונים מראות צד חדשות כאשר הם יכלו בקלות לתקן את הישנות ולחסוך כסף משמעותי בכיס. השאירו את פנייתכם בפורטל איי מוסכים לרשימת אנשי המקצוע הכי מהימנים, אמינים ומקצועיים בתחום.