מחפשים מוסך מומלץ? השאירו פרטים בטופס והשוו מחירים

תיקון נזילת שמן ברכב

במקרים בהם אתם מזהים נזילת שמן מנוע, לא מספיק לברר מידע באינטרנט על תיקון נזילת שמן מנוע מחיר, חובה לתקן את הבעיה כמה שיותר בהקדם. אם לא מתקנים נזילת שמן ברכב, מחיר תיקון נזילת שמן ברכב יהיה הדאגה הכי קטנה שלכם. מה חשוב לדעת? המשיכו לקרוא.

מה הסכנה של נזילת שמן מנוע?

רגע לפני שמבררים באינטרנט מהו מחיר תיקון נזילת שמן מנוע ברכב, חשוב להבין ממה נגרמת נזילת שמן מנוע ברכב. כמו כן, עוד יותר חשוב להבין מהי הסכנה בנזילת שמן מנוע. במילים פשוטות, אובדן שמן מנוע מוביל את המנוע לעבוד ללא שימון, מה שאומר שהבוכנות מתחככות בתוך הצילינדר ללא שימון עד שהבוכנה או הצילינדר נשברים. כמו כן, ייתכן שגם הרינגים (אטמי הצילינדר) ייקרעו, מה שבכל מקרה יוביל לתיקון הנקרא "אוברול" או "חצי אוברול".

 

נזילת שמן במנוע

מה חשוב לדעת על נזילת שמן מנוע?

רגע לפני שמבררים אצל דוקטור גוגל מידע על תיקון נזילת שמן מנוע מחיר, חשוב להבין כי נזילת שמן ברכב יכולה להיגרם מהמון סיבות שונות, מחלקים שונים במנוע, בצינורות, בחיבורים בין חלקים ועוד. כפועל יוצא מכך, מחיר תיקון נזילת שמן ברכב משתנה בהתאם לסיבה שגרמה לנזילה מלכתחילה.

 

כמו כן, אם אתם שואלים מהו מחיר תיקון נזילת שמן מנוע, חשוב שתדעו שככל שתדחו את התיקון ככה הוא יהיה יקר יותר. מדוע? מכיוון שחלקים אחרים במנוע יכולים להיספג שמן וגם להיהרס כתוצאה מתפקוד זרימת שמן לקויה במערכת של הרכב. 

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488759

כמה עולה לתקן נזילת שמן במנוע?

אם מדובר על תיקום אטם, עלות תיקון נזילת שמן מנוע תלויה בסוג האטם והיכן הוא ממוקם. תיקון טיפוסי יכול לעלות בין מאות שקלים בודדים לבין אלפי שקלים בודדים, בעוד שתיקון יקר יותר יכול לעלות עד 10,000 ש”ח (במקרה של מנוע שכשל עקב נזילת שמן).

 

המחיר לתיקון נזילת שמן תלוי בעד כמה היא חמורה ומאיפה היא מגיעה. אם צריך להחליף את המנוע כולו, אז תצטרכו לשלם סכום כסף גדול כדי לתקן אותו. אם הבחנתם בנזילת שמן, אל תחכו שדבר כזה יקרה - תקנו זאת מיד. פורטל איי מוסכים מזמין אתכם כעת לערוך השוואת מחירים לתיקון נזילת שמן מנוע ברכב.

 

מחיר החלפת אטם במנוע

מחיר החלפת אטם במנוע: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

ממה נגרמת נזילת שמן מנוע ברכב?

מה יכול להוביל לנזילת שמן במנוע ומהי הסכנה בנזילת שמן מנוע? ובכן, ישנן סיבות רבות ושונות לדליפת שמן מנוע ברכב. חלק מהסיבות הנפוצות ביותר הן אטמי שסתומים שחוקים, אטמים סתומים או קרועים, מסנן שמן רופף ועוד.

 

כמו כן, הסיבה השכיחה ביותר לדליפת שמן מנוע ברכב היא כאשר משאבת השמן חווה תקלה כלשהיא. זה יכול לקרות כאשר חלקיקי מתכת נכנסים לשמן ופוגעים ביכולתו לשמן כראוי את המערכת, כאשר במקרה זה, אפשר להשתמש במוסך במפתח ברגים כדי להסיר את אחד הברגים על מכסה המשאבה ולאחר מכן לנקות את כל הפסולת.