מחפשים מוסך מומלץ? השאירו פרטים בטופס והשוו מחירים

תיקון נעילה מרכזית לרכב

נעילה מרכזית לרכב בנויה ממנגנון די אמין מכיוון שהוא מכאני, המערכת לרוב אינה כוללת פיצ'רים אלקטרוניים או מבוססים על טכנולוגיה מתקדמת. עם זאת, קיימים מקרים בהם נעילה מרכזית לרכב לא עובדת ומצריכה תיקון. במקרים אלו חשוב לערוך השוואת מחירים לתיקון נעילה מרכזית ברכב ולאתר את אנשי המקצוע הנכונים. מה עוד? המשיכו לקרוא.

מה מצריך תיקון נעילה מרכזית לרכב?

תיקון נעילה מרכזית לרכב מצריך להבין את סוגי מנגנוני הנעילה השונים, כאשר ישנם סוגים רבים ושונים של מנגנוני נעילה מרכזית והנפוץ ביותר הוא מנגנון הנעילה המכני, שהוא מערכת המורכבת ממספר חלקים, מנעול, מפעיל מכאני וידית.

התקנת נעילה מרכזית לרכב

כאשר מנסים לברר באינטרנט על תיקון נעילה מרכזית לרכב מחיר או התקנה, קודם כל יש למנות את הסיבות לכך שהנעילה המרכזית לרכב לא עובדת. אם לא מדובר בכשל מכאני של המנגנון, יש סיכוי גבוה שהבעיה היא פשוט בשלט הרכב שלכם.

 

בדקו אם השלט מצריך החלפת סוללות, ולאחר שלילת סיבה זו, בדקו גם את השלט השני שלכם. אם שניהם לא מפעילים את הנעילה המרכזית או מבטלים אותה, רצוי לברר מהו מחיר תיקון נעילה מרכזית לרכב וכיצד להוזיל עלויות.

 

תיקון נעילה מרכזית לרכב

מהו מחיר תיקון נעילה מרכזית לרכב?

האם אפשר להתקין נעילה מרכזית לרכב ישן? ואם כן, כמה עולה התקנת נעילה מרכזית ברכב? ובכן, מחיר התקנת נעילה מרכזית ברכב נע בין 400 ₪ ל-650 ₪ ומעלה, תלוי בסוג הרכב ובסוג המערכת שתרצו להתקין.

 

רוב מערכות הנעילה המרכזית מאוד דומות, למעט כאלו שנמכרות כחבילה יחד עם מערכת אזעקה מתקדמת. ואם נעילה מרכזית לרכב לא עובדת לכם, בואו נדבר על השוואת מחירים להתקנת נעילה מרכזית.

 

מחיר ממוצע לתיקון נעילה מרכזית לרכב

מחיר ממוצע לתיקון נעילה מרכזית לרכב: 525 ₪

טווח מחיר גבוה 650 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

השוואת מחירים לפני התקנת נעילה מרכזית ברכב

חשוב להשוות מחירים לפני התקנת מערכת נעילה מרכזית ברכב כי לא כל חברה תגבה את אותו המחיר עבור ההתקנה, אבל זו לא הסיבה היחידה. חברות מסוימות עשויות לגבות יותר מאחרות ולספק גם שירות פחות מקצועי, ומאחר שזהו ענף מאוד תחרותי, ישנם גם לא מעט חובבנים בתחום התקנת נעילות מרכזיות לרכבים.

 

כאשר אתם משתמשים באתר איי מוסכים אתם יכולים לבצע השוואת מחירים בין מוסכים להתקנת נעילה מרכזית, לאתר אנשי מקצוע, לסקור ביקורות ודירוגים של לקוחות, לקרוא המון מידע חשוב בנושע ועוד.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488759

מי אנשי המקצוע שמתקינים נעילה מרכזית ברכבים?

אנשי המקצוע שמתקינים נעילה מרכזית ברכבים הם לא רק מוסכניקים, אלא גם בעלי מקצוע כמו זגגי רכב, חשמלאים של רכבים, אפילו פחחי רכבים ועוד. בין אם אתם צריכים איש מקצוע זה או אחר, פורטל איי מוסכים מאתר לכם את אנשי המקצוע הכי מומלצים באזור שלכם.


איי מוסכים נועד להקל על הצרכן למצוא מוסכים לכל סוגי התקינים ואבחוני הבעיות, בכל אזורי הארץ ובמהירות רבה. השאירו כעת את פנייתכם, המתינו 1-2 דקות וחסכו כסף על הביקור הבא במוסך שלכם.