מחפשים מוסך מומלץ? השאירו פרטים בטופס והשוו מחירים

תיקון פנסים לרכב

אז אתם רוצים לדעת הכול על תיקון פנסי רכב? ובכן, אנחנו מכסים אתכם בעניין הזה. בחסות צוות המומחים של פורטל איי מוסכים, ריכזנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת על תיקון פנסי לד לרכב, חידוש פנסים לרכב וכל מה שבין לבין.

תקלות או בלאי טבעי?

חידוש או תיקון פנסי הרכב? פנסי רכב הם לא חלק שקל להחליף. זה דורש מיומנות ומומחיות מסוימת שאין לרוב האנשים, לכן חשוב שאנשים ייעזרו במכונאי רכב או טכנאים מקצועיים, אפשר גם זגג חלונות של רכבים. קודם כל, חשוב להבחין בין תקלות בפנסים לבין בלאי טבעי. למשל, אם פנסי המכונית כבו, אז זה בדרך כלל אומר שהנורה הפסיקה לפעול ויש להחליף אותה בחדשה. במקרה זה, החלפת פנס רכב או תיקון לא יהיו נדרשים.

 

תיקון פנסים לרכב

סוגי תקלות בפנסים של רכבים

פנסי רכב חיוניים לנהגים, בלשון המעטה. הם מספקים את האור הדרוש שהנהגים צריכים לראות כשהם נוסעים בלילה, בתנאי ערפל כבדים, בגשם ובכלל. אם פנסי הרכב שבורים או שצריך להחליף אותם, חשוב לעשות זאת כמה שיותר בהקדם. מעבר לכך שאתם מסתכנים בקנס משטרתי, אתם מסתכנים בבטיחותכם.

 

מעבר לשברים וסדקים בפנסים של רכבים, הפנסים יכולים פשוט להתיישן ולהתחיל להיות עכורים יותר ויותר עם הזמן. במקרה זה, יהיה צורך לבצע חידוש פנסים לרכב. חידוש פנסי רכב מתבצע באמצעות שיוף, מה שמסיר את החלק העכור של הפנס. תקלה נוספת שחשוב להכיר היא, חדירת מים לתוך הפנסים וכן לחות. במקרים אלו, כנראה שהאטם (הגומייה בין פח הרכב לבין הפנס) נרקע או נקרע.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488759

למה להשתמש בפורטל איי מוסכים?

אנשים רבים חושבים כי תיקון פנסים לרכב יצריך מהם לבדוק אנשי מקצוע, לכתת רגליים ולחפש מוסכים אמינים בחום של השמש בחוץ, לקבל הצעות מחיר עבור תיקון פנסי לד לרכב, חידוש פנסים לרכב ועוד. במציאות? התמונה אחרת. פורטל איי מוסכים פותר ומייתר את כל התהליך המייגע של מציאת אנשי מקצוע ע"י השוואת מחירים עבור חידוש או תיקון פנסי הרכב.

 

פורטל איי מוסכים מאפשר לכם לקבל רשימה של אנשי מקצוע מהימנים עבור החלפת פנס רכב או תיקון, כאשר בפורטל גם תוכלו לקרוא מידע חיוני הנוגע לנושאים כמו מהו השוני בין פנסי לד ולרגילים ברכב, כמה עולה לתקן פנסי רכב, מה משך תיקון או החלפת פנסים ברכב ועוד.

מהו השוני בין פנסי לד לבין פנסים רגילים ברכב?

ישנם כמה הבדלים בין פנסי לד לבין פנסים רגילים ברכב. למשל, פנסי LED מציעים אור בהיר ולבן יותר, מה שבתורו הופך ליעיל יותר מפנסי חזית רגילים. הם יקרים יותר, אבל הם מחזיקים מעמד זמן רב יותר וצורכים פחות אנרגיה. 
לפי שיטתם של קונצרנים של רכבים, עם פנסי LED, נהגים יכולים לראות טוב יותר ולהימנע מתאונות עם נראות כללית משופרת בתוואי דרך שונים. בימינו מכוניות רבות מיוצרות עם פנסי לד, מה שבטווח הארוך לרוב יהיה חסכוני יותר ויעיל יותר.