מחפשים מוסך מומלץ? השאירו פרטים בטופס והשוו מחירים

תיקון רדיאטור לרכב

כאשר צריכים תיקון רדיאטור לרכב או תיקון רדיאטור חימום לרכב, חשוב להבין מתי נצטרך לתקן את הרדיאטור ברכב, כמה עולה תיקון רדיאטורים וכיצד לאתר את אנשי המקצוע הנכונים. הנה כל המידע החשוב בנושא, לפניכם. בין אם תחפשו מידע לגבי תיקון רדיאטורים לרכב, ניקוי רדיאטור לרכב או החלפת רדיאטור, תיווכחו כי באינטרנט יש המון (בלשון המעטה) בעלי מקצוע, מוסכים מורשים ולא מורשים, ואפילו מוסכניקים שעובדים בחצר הבית הפרטי שלהם. מה חשוב לדעת על ניקוי רדיאטור לרכב מחיר, משל תיקון ומידע נוסף? המשיכו לקרוא. 

כמה דגשים על תיקון וניקוי רדיאטור רכב

איך נדע אם אנחנו צריכים תיקון רדיאטור לרכב או ניקוי רדיאטור ברכב? האם ביטול חימום ברכב קשור לרדיאטור באיזושהי צורה? חשוב להבין כי תיקון רדיאטורים לרכב הוא אמנם לא תהליך מורכב, אבל בהחלט מצריך ידע, כלים נכונים ומיומנויות. 

 

בין אם תצטרכו ניקוי רדיאטור לרכב, תיקון או החלפה, חשוב לדעת מהן התקלות הנפוצות ברדיאטורים. בעוד שבמקרים מסוימים יהיה צורך לבצע תיקון רדיאטור חימום לרכב, במקרים אחרים שטיפת רדיאטור תהיה מומלצת, הלחמת רדיאטור במקרה של סדקים ועוד.

 

רדיאטור לרכב

תיקון רדיאטור לרכב מחיר ומה התהליך כולל

לגבי ניקוי רדיאטור מחיר ממוצע, חשוב להבין מה התקלה ברדיאטור לפני הטיפול בה וקביעת המחיר. אם יש נזילת מים מהרדיאטור, ייתכנו לכך כמה סיבות. האחת, פלאנג' לא תקין (פלאנג' הוא חיבור הכולל אטם והוא נמצא בין צינורות המים לבין הרדיאטור). הסיבה השנייה לנזילת מים מהרדיאטור היא רדיאטור סדוק או שבור.

 

אם אתם מתלבטים לגבי תיקון רדיאטור לרכב או ניקוי רדיאטור, יש לבקש מאנשי המקצוע לטבול את הרדיאטור בתוך גיגית מים וככה לראות אם קיימת ממנו נזילה. אם הרדיאטור מבעבע, כלומר משחרר אוויר החוצה ומנגד שואב מים פנימה, קיימת בו נזילה (במיקום בו ראיתם בעבוע). בממוצע, מחיר תיקון רדיאטור במצב זה יכול לנוע בין 350 ₪ ל-750 ₪ ומעלה.

 

מחיר תיקון רדיאטור לרכב בממוצע

מחיר תיקון רדיאטור לרכב בממוצע: 550 ₪

טווח מחיר גבוה 750 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

מתי נצטרך לתקן את הרדיאטור ברכב?

רדיאטור לרכב הוא אחד החלקים החשובים ביותר ברכב. הוא מספק את הקירור הדרוש למנוע ושומר עליו שיפעל בצורה חלקה. רדיאטור לא תקין עלול להוביל לנזק גדול למנוע ולחלקים אחרים של המכונית, כולל אובדן גמור של המנוע בעקבות רתיחתו. באופן כללי, תקלות נפוצות ברדיאטור לרכב יכולות לכלול:

  1. נוזל קירור דולף מהרדיאטור
  2. זרימת נוזל קירור לקויה עקב סתימה בצינורות
  3. צינורות או חיבורים רופפים או חסרים
  4. סנפירים (אותם פסים ארוכים לאורכו של הרדיאטור שמהווים סלילי קירור מים) פגומים על גבי הרדיאטור.

השוואת מחירים לתיקון רדיאטור רכב

בין אם אתם צריכים ניקוי או תיקון רדיאטור, אתר איי מוסכים מזמין אתכם לערוך כעת השוואת מחירים לתיקון רדיאטור. השוואת מחירים בין מוסכים מומלצים לתיקון רדיאטור יכולה לחסוך לכם עשרות עד מאות שקלים בכיס על תיקוני רכבים וכן רדיאטורים.