מחפשים מוסך מומלץ? השאירו פרטים בטופס והשוו מחירים

תיקון ריפוד גג לרכב

תיקון ריפוד גג נופל ברכב; מה קורה כשריפוד הגג צונח? מדביקים או מחליפים? – קראו כאן. אם אתם כמו בעלי רכב רבים בישראל, מדינה בה השמש הקופחת גורמת להיחלשותם של דבקים, כנראה באיזשהו שלב שמתם לב שגג הרכב שלכם מתחיל לצנוח או אפילו ממש ליפול. כמו כן, סביר להניח שהתושבת שלכם של הטלפון הנייד, כן, זו שמודבקת בעזרת סיליקון לדשבורד, גם היא כבר לא מה שהייתה פעם. מה עושים כאשר דבקים ברכב מתחילים להיחלש? ריכזנו עבורכם מידע על תיקון ריפוד גג לרכב, מחיר העבודה וכל מה שבין לבין - המשיכו לקרוא.

למה בכלל ריפוד הגג צונח, והאם רק ברכב ישן?

רגע לפני שמדברים על תיקון ריפוד גג נופל ברכב מחיר, חשוב להבין מדוע תיקון ריפוד גג לרכב בכלל נדרש. ובכן, תיקון ריפוד גג נופל ברכב נדרש בדרך כלל במדינות בהן האקלים חם. מדינת ישראל מבורכת באקלים ים תיכוני של חופי ים, אבל השמש החזקה במדינתנו הקטנה אינה מועילה ואינה מוסיפה לריפודי הרכב ולדבקים המחזיקים אותם. באופן כללי, תיקון הריפוד של הגג נדרש בד"כ ברכבים ישנים, אך ישנן גם מכוניות שאינן מתוכננות ואינן בנויות בהתאמה לאקלים הישראלי. לכן, זה יכול גם לקרות ברכבים חדשים.

 

ריפוד גג לרכב

כלל ראשון - לא מדביקים אלא מחליפים!

גם אם זה מרגיש לכם כמו חתיכת פרויקט, השלב הראשון בתיקון גג נופל הוא לחתוך את החומר הישן. עבור עבודה זו, אתם צריכים לאתר אנשי מקצוע שמתמחים ספציפית בתחום של תיקון ריפודי רכב. ברוב המקרים תצטרכו רפד עבור תיקון ריפוד גג נופל ברכב, אבל חלק מזגגי הרכב גם עוסקים בתיקון ריפודים. ברגע שכל החומר הישן הוסר, הגיע הזמן להתקין את הריפוד החדש שלכם. בשלב זה, רפד הרכב אמור להשאיר מעט מקום נוסף עבור כל התפרים או הקצוות שאולי צריך לכסות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488759

שלב התקנת הריפוד החדש ברכב

לאחר שמפרקים את הריפוד הישן שצנח, צריך להכין את המשטח הפנימי של הגג לקראית הריפוד החדש. בשלב זה, הרפד משתמש בשכבה דקה במיוחד של דבק ייעודי לרכב, כדי להדביק את החומר על מסגרת הגג. חשוב לציין, שלב זה חייב להתבצע באמצעות דבק מיוחד ובעזרת שכבה מאוד דקה, אחרת הריפוד החדש וגם פנים הגג יהיו ספוגים בדבק.

לסיכום, כמה עולה תיקון ריפוד גג נופל ברכב?

בשורה התחתונה, תיקון ריפוד גג נופל ברכב מחיר יכול לנוע בין כמה מאות שקלים לכמה אלפי שקלים בודדים, תלוי באיזה רכב מדובר ומה גודל הגג שלו. כמו כן, החלפת ריפוד גג לרכב מחיר נקבע גם לפי סוג הריפוד הנדרש לכם. מכיוון שהעלויות לתיקון עשויות להשתנות בין איש מקצוע אחד לאחר, חשוב לערוך השוואת מחירים לתיקון ריפודי רכב. יתרה מכך, כדאי גם לבדוק ביקורות, חוות דעת וכל מה שיגרום לכם לבחור באנשי המקצוע הנכונים