מחפשים מוסך מומלץ? השאירו פרטים בטופס והשוו מחירים

תקלות ברכב

אפשר לחפש מידע באינטרנט לגבי נורות תקלות ברכב, קוד תקלות ברכב, סימני תקלות ברכב או תקלות במערכת גז לרכב. אבל גם אפשר להשתמש בפורטל איי מוסכים כדי לאתר את אנשי המקצוע הכי מהימנים והכי מדורגים גבוה על ידי לקוחות באזור המגורים שלכם. המשיכו לקרוא.

תקלות ברכב קווים לדמותן

תקלות רכב נפוצות, והאמת שזה לא ממש משנה אם אנחנו מדברים על רכבים ישנים או על רכבים חדישים יותר. בימינו הרכבים גדושים ועמוסים בטכנולוגיות ובדיגיטציה מתקדמת, מה שבפעמים רבות מוביל לקלקולים ותקלות. במקרים מסוימים רכבים אפילו נקראים לחברות למטרת ריקול (RECALL), שזהו תיקון על פי הוראת יצרן.

 

תקלות ברכב

סימנים של תקלות ברכב

ייתכן שלא תוכלו תמיד לדעת מתי המכונית עומדת להתקלקל, אבל לעיתים יש כמה סימנים שאתם יכולים להיזהר מהם וחשוב להיות מודעים אליהם. סימנים של תקלות ברכב יכולים לכלול למשל שינוי בצליל המנוע. אם המנוע נשמע שונה, זה אומר שמשהו השתנה עם מפלס השמן או שחלק אחר אינו מתפקד, מה שעלול לגרום לרכב לפעול בצורה מקוטעת, לגמגם ואף להיעצר לגמרי.

באופן כללי, סימנים לתקלות ברכב יכולים לכלול:

  1. מכונית לא מתניעה במזג אוויר קר
  2. מכונית משמיעה רעש חזק בעת התנעה/עצירה
  3. מכונית רועדת/רוטטת בעת התנעה/עצירה
  4. נורית המנוע נדלקת
  5. המכונית מתחילה להשמיע צליל משונה בזמן נסיעה.
  6. יש נזילות של שמן או מים מתחת לרכב.
  7. האגזוז מתחיל לעשן עשן לבן (מעיד על שריפת דלק, כאשר עשן שחור מעיד על שריפת שמן).

 

כיצד ניתן לזהות תקלות ברכב?

ישנן מספר דרכים לזהות תקלות ברכב. האחת היא באמצעות מספר תקלה שמתקבלת על ידי חיבור מחשב דיאגנוסטיקה למחשב המנוע, את החיבור למחשב האבחון ניתן למצוא על לוח המחוונים בצד הנהג או מתחת להגה, בכל רכב המיקום עשוי להשתנות. דרך נוספת היא בדיקת נזקים לרכב והסתכלות על נזילות שמן או בעיות אחרות, אותן ניתן לראות בשעות היום.

 

בשורה התחתונה, ישנן דרכים שונות לזהות תקלות ברכב. אם מכונית פועלת בצורה לא טובה, יכול להיות שיש בה כמה דברים שונים שיכולים להיות לא בסדר. אתם יכולים לבדוק את המנוע כדי לראות אם הוא מתחמם יתר על המידה, או אם שמא חסר מים (נוזל קירור) ברדיאטור שלכם.

 

אם הרכב לא מניע, אתם יכולים גם לנסות לבדוק את המצבר ולנסות להתניע את המכונית שוב. חשוב שתדעו מה המשמעות של סימנים אלו, על מנת לתקן את רכבכם בהקדם האפשרי. ובכך, מסייע לכם פורטל איי מוסכים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488759

במה עוזר לי אתר איי מוסכים? 

אתר איי מוסכים הוא פורטל השוואת מחירים בין מוסכים מומלצים בכל רחבי הארץ. מעבר לכך, בפורטל תוכלו למצוא את המוסכים שמדורגים הכי גבוה באזור המגורים שלכם, המלצות לטיפולי רכבים, טיפים לתיקוני רכבים ועוד. 
השאירו כעת את פנייתכם, קבלו 3 הצעות מחיר תחרותיות ממוסכים מומלצים לסוג הרכב שלכם. ציינו בפנייה את עיר המגורים שלכם ואת המוסך כדי שנוכל לאתר את המוסך הנכון ביותר לצרכים שלכם.