מחפשים מוסך מומלץ? השאירו פרטים בטופס והשוו מחירים

הרכב לא נוסע רוורס

הרכב לא נוסע אחורה ואתם לא יודעים מה לעשות? אם זה קרה לכם ואתם אובדי עצות, פורטל איי מוסכים מזמין אתכם לעיין במדריך הבא. המדריך הבא כולל תקלות נפוצות בגירים של רכבים, כיצד להימנע מתקלות בגיר הרכב, טיפים למציאת מוסך מומלץ לתיקון רכב שלא נוסע רוורס ועוד.

למה הרכב לא נוסע רוורס?

אם הרכב לא נוסע רוורס, צר נו לבשר לכם, אבל רוב הסיכויים שמדובר בתקלה בגיר שלכם או בחלק הסנכרון של ההילוכים בגיר. ככה או ככה, הרכב לא נוסע לשום מקום וזה לא יהיה בטיחותי לנסות להגיע בעצמכם למוסך. יהיה עדיף להזמין שירותי גרירת רכב למוסך במקרים אלו.

 

רכב לא עושה רוורס

אילו תקלות יכולות להתרחש בגיר של רכב?

גיר רכב הוא תיבה מכנית המותקנת בתיבת ההילוכים של רכב. החלק הזה של הרכב משמש להעברת כוח מהמנוע לגלגלים המניעים את המכונית. בתוך כך, אם יש בעיה בהעברת ההילוכים ברכב, הרכב לא ייסע לכם בהילוך רוורס או בהילוך ראשון.

 


ישנן תקלות רבות שעלולות להתרחש בגיר לרכב כגון גלגל שיניים שבור, פיר כניסה שחוק או פגום, וגלגל שיניים סרק שבור או בלוי. כמו כן, ייתכן ששכחתם למלא את שמן הגיר בטיפול האחרון, או שמא לא מילאתם מזמן, מה שעשוי להוביל ממש לשבירה של חלקים בגיר. תוכלו לקרוא על תקלות נוספות ברכב.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488759

הילוך רוורס לא משתלב בגיר ידני

כאשר יש לכם גיר ידני ברכב והילוך רוורס לא מצליח להשתלב בתיבת התמסורת, ייתכן שהבעיה היא לא בהכרח בגיר עצמו. ייתכן שהבעיה היא הקלאץ' שלכם, כלומר המצמד. במקרים בהם הקלאץ' לא מפריד את הדסקיות בגיר, הילוכים מסוימים עשויים לא להשתלב.

 

מעבר לקלאץ' של הרכב, ייתכן שגם משאבת הקלאץ' שלכם התקלקלה. ישנם גם רכבים שיש להם 2 משאבות קלאץ', עליונה ותחתונה, מה שחשוב לבדוק לפני שרצים להחליף גיר באלפי שקלים. בממוצע, החלפת גיר או תיקון גיר ברכב יכולים להגיע לסכומים של כ-5,000 ₪ ומעלה. תוכלו לראות מחירון מוסכים מלא.

 

מחיר החלפת גיר בממוצע

מחיר החלפת גיר בממוצע: 5000 ₪

טווח מחיר גבוה 7000 ₪

טווח מחיר נמוך 3000 ₪

מדוע לערוך השוואת מחירים לפני תיקון גיר ברכב?

תיבת הילוכים לרכב היא מערכת מכאנית וחשמלית מסובכת שיכולה להיות יקרה מאוד לתיקון. בתוך כך, חשוב להשוות מחירים לפני תיקון תיבת הילוכים לרכב כי זה יכול לחסוך לכם כסף, אבל לא רק. מעבר לחיסכון כספים, השוואת מחירים בפורטל איי מוסכים תאפשר לכם לאתר את המוסכים הכי מומלצים לתיקון רכב עם בעיית הילוך רוורס לא נכנס.

 

פורטל איי מוסכים מדייק את חיפושי המוסך שלכם, בין אם תצטרכו תיקון תיבת הילוכים, החלפת קלאץ', החלפת כבל קלאץ', החלפת משאבת קלאץ' ועוד. הפורטל יאתר את המוסכים המומלצים ביותר באזור שלכם על סמך דירוגים וביקורות מקוונות הניתנות על ידי לקוחות וגולשים, מה שבתורו יובילכם למוסך המומלץ ביותר באזורכם.