מחפשים מוסך מומלץ? השאירו פרטים בטופס והשוו מחירים

טיפול לרכב

רגע לפני שמגוללים מידע באינטרנט על טיפול לרכב מחיר או טיפול תקופתי לרכב, חשוב קודם להבין כל כמה זמן עושים טיפול לרכב, להכיר מחירון טיפול לרכב ולמצוא מוסכים מומלצים לטיפול שנתי לרכב או טיפול תקופתי של 10,000 ק"מ. מה קורה אם לא עושים טיפול לרכב? בכל כמה זמן צריך לעשות טיפול לרכב? מה כולל טיפול שנתי לרכב? מהו מחיר טיפול לרכב? מה קורה אם לא עושים טיפול לרכב? אם אתם שואלים את השאלות האלו, אתם נהגים וצרכנים חכמים שלא מוכנים להתפשר על איכות תחזוקתם הרכב שלהם. וטוב שכך, כי הנה הדגשים החשובים לפניכם.

בכל כמה זמן צריך לעשות טיפול לרכב?

אם מישהו יגיד לכם שצריך לעשות טיפול לרכב רק כאשר צצה בעיה, טעות מרה בידיו. כאשר מנסים להבין בכל כמה זמן צריך לעשות טיפול לרכב, יש צורך להבחין בין סוגי רכבים שונים. למשל, רכבים חדשים מהמפעל לא מצריכים טיפול תקופתי במהלך 2-3 שנים ראשונות לעלייה על הכביש.

 

רכבים ישנים, מאידך, מצריכים טיפול כל 7,000 – 10,000 ק"מ. ורגע לפני שנבין מה כולל טיפול שנתי לרכב או מהו מחיר טיפול לרכב, בואו נבין מה קורה אם לא עושים טיפול לרכב שלכם. לאחר מכן, נדבר על טיפול לרכב מחיר.

 

טיפול תקופתי לרכב

מה קורה אם לא עושים טיפול תקופתי לרכב?

כאמור, טיפול תקופתי נקרא גם טיפול 10,000 או טיפול עשרת אלפים, מה שמחייב הגעה למוסך וכשעה עד שעה וחצי עבודה. טיפולים תקופתיים לרכבים כוללים החלפת פילטר אוויר, מסנן שמן, בדיקת צמיגים, רפידות בלמים ודסקיות בלמים, החלפת שמן מנוע, החלפת נוזל קירור לרדיאטור, בדיקת שמן הגה, בדיקת שמן גיר ועוד.  באופן דומה, גם טיפול שנתי יכלול את ההחלפה של פריטים וחלקים אלו.

 

אם לא מבצעים טיפול תקופתי לרכב או טיפול 10,000, קחו בחשבון שהשמן במנוע הולך ונהיה יותר ויותר דליל. הבוכנות בתוך הצילינדרים של המנוע זקוקות לסמיכות גבוהה של שמן כדי שלא יישברו או יתחככו בצילינדר, מה שאומר שאם לא מטפלים ברכב מסתכנים בגרימת נזק למנוע ולחלקים אחרים בו.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488759

מחירון טיפול לרכב – כמה עולה תחזוקת רכב?

לאחר שדיברנו על טיפול שנתי לרכב וכן מה קורה אם לא עושים טיפול לרכב, בואו נדבר על מחירון טיפול לרכב. בכל מקרה בו אתם עתידים לבקר במוסך, פורטל איי מוסכים מזמין אתכם לבדוק, לסקור ולגלות מחירון תיקון רכבים, מחירון טיפול 10,000 לרכב ועוד.

 

לאחר שתבררו מחיר טיפול לרכב באתר איי מוסכים, תוכלו גם לערוך השוואת מחירים בין מוסכים מומלצים לטיפול לרכב. כך תוכלו לא רק להוזיל עלויות תחזוקת רכב, אלא גם למצוא את המוסכים הכי מומלצים באזור המגורים שלכם.

כל סוגי הטיפולים לכל סוגי הרכבים

מה חשוב להחליף במערכת הדלק בטיפול תקופתי?

כשזה מגיע לתחזוקת רכב, יש הרבה דברים שצריך לבדוק במערכת הדלק. זה כולל את מסנן הדלק, משאבת הדלק, צנרת הדלק ועוד. אמנם אין חובה בהכרח להחליף את החלקים האלו במהלך טיפול תקופתי לרכב, אבל עדיף לפחות לבדוק אותם ולוודא את תקינותם.

 

כמו כן, אמנם פילטר האוויר אינו קשור ישירות למערכת הדלק, אבל אותו יש צורך להחליף בכל טיפול תקופתי. פילטר האוויר נסתם לא רק מאבק המגיע מהאוויר, אלא גם מחומרים אשר זורמים בתוך מערכת המנוע של הרכב, לרבות פסולת אשר מגיעה ממערכת הדלק.

 

בדיקת מערכת הדלק ברכב

מה חשוב לבדוק או להחליף במערכת הקירור בטיפול תקופתי?

מערכת הקירור של הרכב היא אחד החלקים החשובים ביותר ברכב. מערכת זו שומרת על קור המנוע ומונעת ממנו להתחמם יתר על המידה. הרדיאטור הוא חלק מכריע במערכת זו, שמזרימה נוזל קירור דרך המנוע ומוציאה ממנו חום החוצה לאוויר הפתוח.

 

בדיקת מערכת הקירור של הרכב מחייבת את בדיקת מפלס נוזל הקירור, כמו גם את הצינורות שמתחברים לרדיאטור. כלל האצבע הוא, אם הצינורות מתחממים בזמן פעולת המנוע, זה אומר שהמים מוזרמים היטב לרדיאטור והחוצה ממנו. בטיפול תקופתי מומלץ מאוד להחליף את כל נוזל הקירור, ולא מומלץ למלא מים מהברז במקום נוזל קירור ייעודי.

מדוע לא למלא מים מהברז במערכת הקירור בטיפול תקופתי?

במהלך טיפול תקופתי אנשים לפעמים מנסים לחסוך עלויות, מה שמתבטא לדאבוננו במילוא של מי ברז במערכת הקירור. זו טעות פטאלית, מכיוון שמים מהברז יכולים לגרום לקורוזיה בתוך מערכת הקירור, ברדיאטור ובחלקי המנוע השונים, לרבות באזורים של חיבורי צינורות והצינורות עצמם.

 

טיפול תקופתי לרכב יצריך ממכם גם את הבדיקה של יעילות הרדיאטור, שכן חלק מהרדיאטורים הישנים נוטים להיסתם. בכל רדיאטור יש מספר צלעות קירור, ולעיתים צלעות הקירור נוזלות מים, מה שמחייב תיקון במיידי.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488759

מדוע חשוב לאתר מוסך-רכב באמצעות איי מוסכים

אנשים מסוימים עשויים להעדיף להשתמש בפורטל מקוון מכיוון שאין להם זמן לעבור על כל האפשרויות של מציאת מוסך רכב אמין, אחרים ירצו לערוך השוואת מחירים בין מוסכים מומלצים לרכב בקרבתם. אתם אמנם יכולים להשתמש באינטרנט כדי למצוא מוסך רכב אמין ומקצועי באזור שלהם, אבל כדי לדייק את החיפוש של מוסך אמין, משתמשים בפורטל איי מוסכים.

 

למה להשתמש בפורטל איי מוסכים כדי לבצע השוואת מחירים לטיפול תקופתי לרכב? הסיבה לכך היא שאפשר לחפש לפי עיר, תחום מומחיות בענף הרכב (פחחות, חשמלאות רכב, מכונאות רכב, שיפורי רכבים ועוד). כמו כן, אתם יכולים גם לקבל ולסקור ביקורות מלקוחות אחרים שהשתמשו בשירותים אלה של מוסכים מומלצים בעבר, ולהשוות ביניהם. הגיע הזמן להעביר את הרכב טיפול תקופתי או טיפול 10,000? השאירו את פנייתכם כעת באתר איי מוסכים, חסכו כסף במיידי על ידי השוואת מחירים טיפול תקופתי. 

 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה