מחפשים מוסך מומלץ? השאירו פרטים בטופס והשוו מחירים

טיפול לרכב חדש

בעמוד זה תוכלו לקרוא בהרחבה את כל המידע החשוב על טיפול לרכב חדש: מה הוא כולל, מתי כדאי לעשות אותו, כמה עולה טיפול שכזה והאם כדאי להקדים את הטיפול הראשון על רכבים חדשים.

כמה עולה טיפול ראשון לרכב חדש?

אם אתם שואלים טיפול ראשון לרכב חדש, בד"כ העלויות נעות בין כמה מאות שקלים בודדים עד כ-1,000 – 1,500 ₪ ברכבי יוקרה וספורט. המחירים נקבעים לפי סוג הרכב ועלויות חלקי החילוף שלו, כאשר בחלק מהרכבים החלפים יקרים יותר מאשר ברכבים אחרים.  אם אתם מחפשים מוסך אמין עבור טיפול ראשון לרכב חדש, צוות איי מוסכים ישמח לאתר עבורכם את המוסך המומלץ ביותר באזור המגורים שלכם. זאת. בצמוד לאיתור ביקורות, חוות דעת והשוואות בין מוסכים שונים.

 

מחיר טיפול לרכב חדש

מחיר טיפול לרכב חדש: 1250 ₪

טווח מחיר גבוה 1500 ₪

טווח מחיר נמוך 1000 ₪

 

צריכים סיוע? רוצים לבדוק חוות דעת על מוסכים באזור שלכם? מחפשים מוסך מומלץ לרכבי נישה נדירים או רכבי אספנות? צוות איי מוסכים ישמח לספק לכם ייעוץ ללא התחייבות.  צרו קשר כעת למידע נוסף, השוואת מחירים בין מוסכים, קבלת המלצות ועוד.

מה כולל טיפול לרכב חדש?

אם רכשתם רכב חדש "מהניילונים", אתם יכולים להנות לא רק מהריח המדהים הזה שיש בתא הנוסעים בכל פעם שנכנסים אליו. מעבר לכך, ברוב הרכבים החדשים אין צורך בטיפול במהלך השנה הראשונה, לעיתים גם במהלך השנתיים הראשונות.

יחד עם זאת שחלק גדול מהרכבים אינם מצריכים טיפול לרכב חדש במהלך השנה הראשונה, עדיין ישנם רכבים מסוימים אשר הוראות היצרן מחייבות להעביר אותם טיפולים שוטפים. כפועל יוצא מכך, טיפול ראשון לרכב חדש בד"כ יכלול את הבדיקות הסטנדרטיות ביותר, כולל את הבדיקות הבאות:

  • בדיקת שמן מנוע
  • בדיקת נוזל קירור
  • בדיקת רפידות בלם
  • בדיקת מסננים

הערה: ככל שהרכב יתקדם בקילומטראז' שלו, כך יהיה צורך לבדוק יותר פרטים כגון שמן גיר, שמן הגה, צלחות בלם, פלגים, רצועת תזמון ("טיימינג") ועוד.

 

טיפול לרכב חדש

מתי עושים טיפול ראשון לרכב חדש?

אם אתם שואלים מתי עושים טיפול ראשון לרכב חדש, התשובה היא: הוראות היצרן משתנות בין רכב לרכב. עם זאת, בחלק גדול מהמקרים צריך לעשות טיפול ראשון לרכב חדש לאחר שנה מרכישתו. לחילופין, לאחר כ-10,000 – 20,000 ק"מ.

 

חשוב לחדד, בכל רכב יש דרישות תחזוקה מסוגים שונים, כמו גם שימוש שונה בכל רכב ע"י בעליו. למשל, רכבי שטח 4X4 בד"כ צריכים תחזוקה יותר מוקפדת בצורה משמעותית, ולכן הוראות היצרן הן לא הפקטור היחיד שצריך לקחת בחשבון. בסופו של דבר מטרת הטיפול היא למנוע תקלות ברכב ולכן נרצה לבצע את הטיפול בזמן.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488759

האם כדאי להקדים טיפול ראשון לרכב חדש?

אכן כן, לעיתים מוטב להקדים טיפולים לרכבים, אפילו אם הוראות היצרן אינן מחייבות טיפול לרכב חדש. למשל, במקרים של רכבי שטח, SUV וכולי. אם אתם יודעים שהרכב שלכם עובד תחת עומס, לעיתים מוטב להקדים את המועד לטיפול ע"פ הוראות היצרן.

 

אגב, לידע כללי, רכבים חדשים בד"כ גם פטורים ממבחן שנתי ("טסט") במהלך השנה הראשונה שלהם על הכביש. לאחר שהבנו מתי עושים טיפול לרכב חדש ומה יכלול, בואו נתקדם הלאה למחירים של הטיפולים האלו – המשיכו לקרוא.