מחפשים מוסך מומלץ? השאירו פרטים בטופס והשוו מחירים

טיפול לרכב טויוטה

בין אם יש לכם רכב היברידי או חשמלי, בנזין או דיזל, טיפול לרכב טויוטה כולל כמה פעולות תחזוקה סטנדרטיות, אלא אם קיימות תקלות ברכב. רגע לפני שאתם מגיעים למוסך, עשינו לכם סדר בנושא, כדי שתדעו בדיוק למה לצפות במהלך טיפול לרכב טויוטה – קראו כאן. 

טיפול רכב טיוטה - מה זה כולל?

רגע לפני שמבררים לגבי מחיר טיפול לרכב טויוטה, חשוב להבין מה בדיוק אמור לכלול טיפול טויוטה ומהן פעולות התחזוקה המומלצות לרכבים אלו. בדומה לרכבי יצרן אחרים גם הזמנת טיפול לרכב טויטה יכולה לכלול את היבטי התחזוקה הבאים:

  • ברקסים: בדיקת מערכת הבלימה, כולל בדיקת נוזלי בלם ורפידות. 
  • מסננים: טיפול 10,000 טויוטה עשוי לכלול החלפת פילטר מזגן, מנוע, שמן ודלק. 
  • מצתים: בחלק מהדגמים, טיפול 15,000 טויוטה אמור לכלול גם החלפת פלגים. 
  • קירור: בדיקת כלל מערכת הקירור כולל הרדיאטור, נוזל הקירור ותעלות קירור.
     

טיפול לרכב טויוטה

האם כל דגם של טויוטה צריך טיפול 10,000?

התשובה היא: לא, לא כל הדגמים של טויוטה מצריכים טיפול שוטף בכל 10,000 ק"מ. בפועל, חלק מהדגמים מצריכים טיפול 15,000 טויוטה בלבד. כלומר, בכל 15,000 ק"מ יש לבצע טיפול תחזוקה שוטף. יש לציין, חשוב לברר את הוראות היצרן ולא להחליט לבד בנושא זה.


בדרך כלל, כלל האצבע הוא שככל שהרכב בנוי ממערכות מורכבות יותר, ככה הטיפולים השוטפים יהיו יותר קרובים בתדירותם. בואו ניקח את הדוגמה של טויוטה אייגו, שזהו רכב סופר מיני קטנטן. בטויוטה אייגו, בדרך כלל ההמלצה תהיה לבצע טיפול בכל 15,000 ק"מ. מאידך, טויוטה לנד קרוזר בד"כ תצריך טיפול בכל 10,000 ק"מ.

תדירות טיפולי עשרת אלפים וסוגי טיפולים

בעוד שאלו נקראים טיפולי 10,000 או 15,000, התדירות של טיפולים אלו היא אחת לשנה לכל היותר. במילים אחרות, אם במהלך השנה נסעתם 8,000 ק"מ בלבד, עדיין תצטרכו להיכנס למוסך עבור טיפול שגרתי. יש לציין, סוג התחזוקה משתנה בהתאם לק"מ.

 

בין טיפול תקופתי לרכב לזה אשר מגיע אחריו, מנעד החלקים שנבדקים הולך וגדל, וזאת בעקבות עליית הבלאי כתוצאה מעליית הקילומטראז'. למשל, רצועת טיימינג זה לא משהו שאפילו בודקים במהלך עשרות אלפי הקילומטרים הראשונים שהרכב נוסע.

 

עם הזמן והקילומטראז' שמצטבר, פעולות התחזוקה במהלך הטיפולים משתנות. עם זאת, בבסיסן, פעולות התחזוקה תמיד יכללו החלפת פילטרים ונוזלים, ברקסים, פלגים ועוד.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488759

מציאת מוסך מומלץ לטויוטה – איי מוסכים

אתר איי מוסכים הינו הפורטל הגדול בישראל לענייני מוסכי טויוטה מומלצים לטיפולים, מכונאות כללית, פחחות וצבע, חשמל רכב ועוד. עם ניסיון רב בתחום וצוות מומחים שמתפעל את האתר, כל המידע נגיש והוא במרחק של קליק ממכם.


צריכים מידע נוסף? לא בטוחים היכן להכניס את הרכב לטיפול? רוצים לדעת כמה יעלה לכם לטפל ברכב בנזין, דיזל או חשמלי? צוות "איי מוסכים" ישמח לסייע לכם בכל הנוגע למציאת מוסכים מומלצים לטויוטה, השוואת מחרים בין מוסכי רכב ועוד צרו קשר כעת.