מחפשים מוסך מומלץ? השאירו פרטים בטופס והשוו מחירים

טיפול 120 אלף

 

טיפול מאה עשרים אלף; עד כמה קריטי לבצע את הטיפול? מה חובה לדעת? – קראו כאן. בין אם אתם צריכים טיפול 120 אלף אופל אסטרה, ליונדאי או לכל רכב אחר, אתם כנראה יודעים עד כמה הטיפולים נעשים יותר ויותר חשובים ככל שהרכב צובר קילומטראז'.

מתי מבצעים טיפו 120 אלף?

אנחנו כאן כדי לעבור על כל החלקים שמצריכים בדיקה ואו החלפה בטיפולים אלו. כלל האצבע הוא, לבצע טיפול 120 אלף לאחר 8 שנים של שימוש ברכב (גם אם לא הגעתם ל-120,000 ק"מ). במאמר הבא, אנחנו נעבור על הנקודות הבאות לפניכם:בדיקת צמיגים והחלפתם במקרה הצורך.

  • בדיקת שמנים ברכב במהלך טיפול 120 אלף.
  • החלפת נוזל קירור.
  • בדיקת מערכת הבלימה ברכב במהלך טיפול מאה עשרים אלף. 
  • בדיקת הפלאגים ברכב וכן הפילטרים השונים. 

כמה עולה טיפול 120 אלף?

אם אתם שואלים כמה עולה טיפול 120 אלף, אז התשובה היא שהמחיר משתנה בהתאם לסוג הרכב. בין אם אתם צריכים טיפול 120 אלף טויוטה קורולה, לסקודה או לסוזוקי, יש לכך השלכות על המחיר. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון את הבלאי הספציפי שהרכב צבר. בעוד שחלק מהרכבים יצברו בלאי מינימלי בין טיפול לטיפול, רכבים אחרים יציגו תמונת מצב אחרת לגמרי ויצריכו תחזוקה יותר מורכבת. לכן, כל מקרה לגופו בכל הנוגע למחירי הטיפולים לרכבים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488759

מה חשוב לדעת על צמיגים בטיפול 120,000?

בסופו של דבר, טיפול 120 אלף לא חייב לכלול החלפת צמיגים. כאשר אתם מבררים לגבי טיפול 120 אלף מחיר, כדאי לברר במקביל כמה עולה סט צמיגים חדש. בפועל, בד"כ תצליחו להשיג מחירים טובים יותר אצל פנצ'ריות ופחות במוסך עצמו. בין אם אתם צריכים טיפול 120 אלף סקודה אוקטביה, טיפול 120 אלף מאזדה 3 או לכל רכב אחר, שימו לב שצמיגים יכולים לעלות אלפי שקלים (לסט שלם).

 

בדיקת צמיגים בטיפול 120 אלף

החלפת שמנים ברכב במהלך טיפול 120 אלף

זה לא משנה אם אתם צריכים טיפול 120 אלף יונדאי 10, טיפול 120 אלף יונדאי i35 או טיפול לכל רכב אחר, שמנים זה שמנים והם מחייבים החלפה בכל טיפול שגרתי. אנו מדברים לא רק על שמן המנוע של הרכב שלכם, אלא גם בדיקת שמן גיר, נוזל בלמים, נוזל הגה ונוזלים הידראוליים אחרים שעשויים להימצא ברכבכם.

 

בפועל, שמן לא איכותי או שמן ש-"עשה את שלו", בהחלט יכול להוביל לפגיעה מכאנית במנוע. כאשר השמן אינו צמיגי, הוא אינו מבצע את עבודתו, כלומר הוא אינו משכך את החיכוך של בוכנות המנוע. במצב זה, הדרך לשיפוץ מנוע היא קצרה במיוחד (ויקרה בטירוף).

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488759

לסיכום

לסיכום, בין אם תצטרכו טיפול 120 אלף לרכב כזה או אחר, הכי חשוב לדעת שאתם שמים את מבטחיכם בידיים של מוסכניקים מקצוענים. לכן, הצעד הראשון צריך להיות השוואת מחירים בין מוסכים לטיפול 120,000. תוך כדי השוואת המחירים, תוכלו גם להשוות חוות דעת וביקורות על מוסכים שונים באזור המגורים שלכם. בהצלחה!