מחפשים מוסך מומלץ? השאירו פרטים בטופס והשוו מחירים

טיפול 200 אלף

טיפול מאתיים אלף ק"מ לרכב; במה הוא שונה מהטיפולים הקודמים לו? – קראו כאן. טיפול 200 אלף הוא טיפול מאוד מורכב לרכב, ובדרך כלל יש לצפות להמתין בחדר ההמתנה של המוסך כ-3 שעות עד סיום הטיפול. בניגוד לטיפולים אחרים, טיפול זה כולל לא רק את הפעולות הסטנדרטיות של טיפול שוטף, אלא גם בדיקת צינורות שונים, הוספת תוספי דלק וקירור ועוד.

הנה כמה מהדגשים החשובים במהלך טיפול 200,000 ק"מ

  • בדיקת צינורות רדיאטור והחלפת נוזל קירור.
  • חשוב לבדוק את מצב שחיקת הצמיגים ולהחליפם אם יש צורך בכך. 
  • חובה לבדוק את רפידות הבלמים וכן את הדסקיות.
  • בדיקת קלאץ' ברכב ידני וקלאץ' רובוטי (אם יש) ברכב אוטומטי. 
  • בד"כ אין צורך לבדוק או להחליף רצועת טיימינג, כי לרוב מוחלפת בטיפול 180,000.
  • מומלץ להוסיף תוסף דלק (K44 נחשב איכותי) בצמוד להחלפת פילטר דלק. 
  • מומלץ לבדוק את חוטי ההצתה בצמוד לבדיקת או החלפת הפלאגים. 
  • כדאי לבצע טיפול שמנים לגיר הרכב (ידני ואוטומט).

למה טיפול 200 אלף לרכב כ"כ חשוב?

לפעמים צריך לציין את המובן מאיליו ולהגיד את הדבר הבא – רכבים בקילומטראז'ים גבוהים הם רכבים מועדים לפורענות במוסך. לכן, מוטב להקדים תרופה למכה ולהקפיד על טיפולים שוטפים. בניגוד לטיפולים קודמים ברכב שלכם, טיפול 200 אלף מצריך השמת דגש בהיבט של המכאניקה ובהיבט של מערכת החשמל של הרכב. בסופו של דבר, טיפול מאתיים אלף לרכב מאפשר לכם לצאת מהמוסך בידיעה שהרכב בטוח לנסיעה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488759

כמה עולה טיפול 200,000 לרכב?

באופן כללי, מחיר טיפול 200 אלף לרכב יכול להגיע לאלפי שקלים בודדים, בדרך כלל לא יותר מ-1,500 ₪ - 3,500 ₪. אבל, חשוב לדבר על המצב הספציפי של הרכב שלכם, מכיוון שבקילומטראז'ים הגבוהים האלו הבלאי יכול להיות מאוד מגוון. רכבים שגמעו כל כך הרבה קילומטרים, הם רכבים שמצריכים יותר תשומת לב. עם זאת, חשוב לציין כי טיפול 200 אלף לא אמור לעלות לכם ב"משכנתה". במילים אחרות, אם קיבלתם הצעת מחיר מופרזת מהמוסך, חשוב לערוך איזשהו מחקר שוק. נדבר גם על זה, המשיכו לקרוא.

 

מחיר טיפול 200 אלף בממוצע

מחיר טיפול 200 אלף בממוצע: 2500 ₪

טווח מחיר גבוה 3500 ₪

טווח מחיר נמוך 1500 ₪

מחקר שוק לטיפול 200 אלף – השוואת מחירים

בשורה התחתונה, לטפל ברכב זה טוב ויפה, אבל חשוב לעשות את זה במסגרת תקציבית מוגדרת. קיבלתם הצעת מחיר שמרגישה לכם מופרזת לגמרי? אם ככה, יש בימינו מחירונים לכל דבר כמעט ברשת, ככה שבקלות תוכלו לברר מה העלות של החלקים השונים הנדרשים להחלפה ברכבכם. בשלב הראשון, כדאי לבדוק את מחירי החלקים השונים הנדרשים להחלפה אצלכם דבר שני, מומלץ לערוך השוואת מחירים בין מוסכים מומלצים באזור המגורים שלכם. נשאיר אתכם עם טיפ אחרון: מומלץ לקבל לפחות 3 הצעות מחירים ממוסכים שונים.