מחפשים מוסך מומלץ? השאירו פרטים בטופס והשוו מחירים

טיפול 60 אלף

טיפול שישים אלף: מה יכלול, כמה יעלה ומה חובה לדעת? – קראו מידע כאן. מלבד שמן מנוע, יש עוד מגוון חלקים שונים שמצריכים בדיקה במהלך טיפול 60 אלף לרכב. הבדיקה של 60,000 ק"מ מצריכה, בראש ובראשונה, לבדוק כמה חלקים אשר נחשבים בטיחותיים ברכב, לרבות מערכת הבלימה. רגע לפני שאתם מכניסים את הרכב לטיפול, ריכזנו עבורכם את כלל החלקים שמצריכים בדיקה סטנדרטית.

מה כולל טיפול 60000?

  • החלפת פילטר שמן מנוע וכן פילטר מזגן.
  • החלפת נוזל קירור מנוע הרכב (ע"י הרדיאטור). 
  • בדיקת או החלפת פלאגים במקרה שהם שחורים בקצוות.  
  • פילטר דלק במקרה שהוא מלוכלך או סתום. 
  • בדיקת בלמים ונוזל בלמים, לרבות רפידות וצלחות ("דסקיות"). 
  • בדיקת הוראות יצרן לגבי החלפת רצועת טיימינג וכן רצועת מנוע.

בכל כמה קילומטרים צריך לעשות טיפול לרכב?

כידוע, כל רכב נדרש לעבור טיפול שוטף בשגרה. בחלק מהרכבים יש צורך לבצע את הטיפולים השוטפים בכל 10,000 ק"מ, באחרים בכל 15,000 ₪, וברכבים חשמליים בכלל לא צריך לעשות טיפול שוטף היקפי שכזה. כלל האצבע הוא שככל שהרכב מתקדם לקילומטראז' גבוה יותר, ככה הטיפולים השוטפים יהיו יותר מקיפים ויימשכו יותר זמן במוסך. באופן כללי, טיפול שוטף נמשך כשעה ועד 3 שעות במקסימום, למעט מקרים בהם ישנן חריגות ובלאי של הרכב.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488759

כמה עולה טיפול 60000?

בין אם אתם צריכים טיפול 60 אלף קיה פיקנטו, לרכבי משפחה או בכלל לרכבי SUV, מחיר טיפול שישים אלף יכול לנוע בין כ-1,500 ₪ - 3,500 ₪ בממוצע. עם זאת, לעיתים נדרשת עבודה יותר מקיפה מאשר הבדיקות הסטנדרטיות וההחלפות האופייניות ל-60,000 ק"מ. למשל, במקרים בהם רכב SUV נוסע לא מעט בשטח, מה שמוביל כמובן להאצת הבלאי ברכב. במקרים אלו, טיפול 60000 מחיר יהיה תלוי בסוג הבלאי שנצבר ברכב.

 

מחיר טיפול 60 אלף בממוצע

מחיר טיפול 60 אלף בממוצע: 2500 ₪

טווח מחיר גבוה 3500 ₪

טווח מחיר נמוך 1500 ₪

אפשר לוותר על חלק מהטיפולים השוטפים לרכב?

ממש לא, הוראות היצרן גורסות כי רכבים יעברו טיפול שוטף בכל X קילומטראז' מוגדר, או בכל שנה – המוקדם ביניהם. מעבר לכך שהטיפולים השוטפים חשובים ברמה התחזוקתית, גם ברמה הבטיחותית אתם צריכים לדעת שאנשי מקצוע עברו על הרכב וכן וידאו שהכול בסדר ותקין בו. בהקשר הזה, בין אם אתם צריכים טיפול 60 אלף סיאט איביזה או לכל רכב אחר, זכרו דבר אחד חשוב – תערכו השוואת מחירים בין מוסכים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488759

לסיכום, למה לערוך השוואת מחירים לטיפול 60000?

להיכנס למוסך הראשון שאתם רואים עבור טיפול 60 אלף, זה לא בהכרח הצעד הנכון ביותר לנקוט בו. על מנת לברר לגבי טיפול 60000 מחיר, בצעו כעת השוואת מחירים טיפול שישים אלף. תוכלו לקבל כ-2 – 3 הצעות מחירים שונות, לבדוק מה נכון לכם ולהמשיך עם המוסך שנראה האטרקטיבי ביותר והמקצועי. עם בירור אונליין של 2 דקות, תוכלו לעיתים לחסוך גם יותר ממאות שקלים על הטיפול הבא שלכם – בהצלחה!