מחפשים מוסך מומלץ? השאירו פרטים בטופס והשוו מחירים

טיפול 90 אלף

טיפול 90000; מה הוראות היצרן אומרות, ומה MUST לבצע? – הנה המידע החשוב עבורכם. תחזוקה שוטפת של רכב היא המפתח לשמירה על הרכב עובד בצורה חלקה ובטוחה, אבל בחיים כמו בחיים, צריך לדעת לאיזה מוסך נכנסים.

מה חשוב לבדוק על 90 אלף?

כדי לדעת שאתם מקבלים שירות לא רק אדיב אלא גם היקפי ומקצועי, חשוב לבדוק מראש אילו בדיקות קבועות בהוראות היצרן. במאמר הבא, אנו נרחיב על הנקודות הבאות:

  • החלפת שמנים וחלקים במערכות הסינון של הרכב.
  • החלפת רצועת טיימינג במהלך טיפול 90000.
  • החלפת נוזל קירור.
  • החלפת פלאגים (מצתים) במהלך טיפול תשעים אלף. 
  • בדיקת והחלפה חלקים במערכת הבלימה של הרכב.

החלפת שמנים ומסננים (פילטרים) ברכב

במהלך טיפול 90 אלף מאזדה 3 או בכל רכב אחר, חשוב לבדוק עד כמה שמן המנוע נותר צמיגי. במקרה בו השמן איבד מהצמיגיות שלו, יש צורך להחליף אותו. ככלל, שמן מנוע זהו משהו שצריך להחליף בכל 10,000 ק"מ או בכל שנה. מלבד שמן המנוע, טיפול 90000 אמור לכלול גם החלפת שמןנוזל הגה, כמו גם שמן ברקסים במקרה הצורך. בנוסף, טיפול 90 אלף אמור לכלול גם החלפת החלקים הבאים:

  • פילטר מזגן
  • פילטר אוויר 
  • פילטר שמן גיר

בדיקת רצועת הטיימינג במהלך טיפול 90000

לא בכל רכב יש צורך להחליף רצועת תזמון במהלך טיפול 90000, בעוד שבחלק מהרכבים בכלל יש שרשרת ולא רצועה. אם יש לכם שרשרת ולא רצועה, בדרך כלל אין כל צורך להחליף אותה. אם יש לכם רצועת טיימינג, לכל הפחות צריך לבדוק אותה. כאשר הרצועה נקרעת חלילה, היא בדרך כלל לוקחת איתה את כל המנוע, מה שמוביל לתיקון ראש מנוע או לתיקוני מנוע יקרים יותר. לכן, עם רצועת טיימינג לא לוקחים סיכון!

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488759

בדיקת פלאגים (מצתים) במהלך טיפול תשעים אלף

במהלך טיפול תשעים אלף חובה לבדוק את הפלאגים (מצתים) ברכב. כאשר אלו שרופים או מפוחמים, הרכב באופן טבעי יצרוך יותר דלק. כמו כן, פלאגים בלויים יכולים להוביל למצב בו הרכב מתקשה להניע. בדרך כלל, כל טיפול 90,000 אמור לכלול גם פלאגים. עם זאת, קחו בחשבון שלא תמיד זה באמת חובה. כדי לדעת אם הפלאגים צריכים החלפה, פשוט יש לפרק אותם ולבדוק עד כמה הם מפוחמים בקצוות שלהם.

בדיקת חלקים במערכת הבלימה של הרכב

כאשר תבררו לגבי טיפול 90000 מחיר, שימו לב שתמיד הצעת המחיר אמורה לכלול את הבדיקה של מערכת הבלימה ברכב. אנו לא מתכוונים לבלם היד, אלא ל-2 חלקים עיקריים: הרפידות של הבלמים וכן הדסקיות של הבלמים (הרפידה לוחצת על הדסקית וכך נוצרת הבלימה).

 

אם אינכם בטוחים כיצד להשיג הצעת מחיר מקיפה לטיפול זה, תוכלו להיעזר באתר איי מוסכים עבור השוואת מחירים בין מוסכים מומלצים. הקליקו, המתינו קטנה וקבלו במיידית 3 הצעות מחירים מהמוסכים המומלצים ביותר באזור המגורים שלכם. בהצלחה!